Ощадбанк запустив власний процесинговий центр на базі системи WAY4

Ощадбанк запустив у промислову експлуатацію власний процесинг на базі системи WAY4, що дасть змогу суттєво підвищити конкурентоспроможність роздрібного бізнесу банку, а також знизити його витрати.

До цього часу банк користувався послугами стороннього процесингу на умовах аутсорсингу. При цьому тільки процес обробки трансакцій забезпечувався чотирма різними IT-системами. Роботу бек-офісу супроводжували ще кілька додаткових програмних продуктів.

Відповідно до Стратегії розвитку на 2012-2015 рр. Ощадбанк планує здійснити перехід на сучасні банківські технології для забезпечення довгострокового сталого розвитку. Зокрема, банк розраховує збільшити обсяг емісії платіжних карток більш ніж у два рази - з 1,8 млн. до 5 млн., а також значно розширити мережу POS-терміналів.

«Щоб домогтися сьогодні відчутних успіхів у роздрібному банківському бізнесі, недостатньо використовувати стандартизовані або «орендовані» продукти і сервіси. Потрібно вміти в короткі терміни створювати і виводити на ринок нові, затребувані ринком продукти і послуги, активно нарощувати обсяги емісії та еквайрингу. WAY4 як технологічна платформа нового покоління здатна задовольнити не тільки наші поточні завдання, але і стати основою для розвитку нових напрямів бізнесу банку, якому ось уже 20 років поспіль довіряють приватні клієнти та юридичні особи», - прокоментував заступник правління Ощадбанку Антон Тютюн.

Михайло Алексєєв, Директор з розвитку бізнесу в регіоні Східна Європа та Центральна Азія OpenWay, відзначив зокрема: «Наприкінці 2011 року ми завершили основний етап впровадження системи в Ощадбанку, включаючи сертифікацію в міжнародних платіжних системах Visa і MasterCard. Зараз ми налаштовуємо цілу лінійку нових роздрібних продуктів і послуг, у тому числі безконтактні платежі, і вже плануємо нові проекти».

Найближчим часом OpenWay проведе поетапну міграцію з розрізнених IT-систем Ощадбанку на WAY4 і забезпечить віддалений доступ до єдиної централізованої системи у філійній мережі банку. «Роль технологічного оснащення вкрай важлива в умовах динамічного розвитку карткового бізнесу та еквайрингу. Той факт, що відтепер робота Ощадбанку буде здійснюватися на єдиній процесинговій платформі, свідчить про великі перспективи підвищення її ефективності. Новий процесинговий центр Ощадбанку значно розширює можливості впровадження сучасних технологій, надалі банк планує впровадити на базі платформи канали банківського самообслуговування і програми лояльності", - підкреслив заступник голови правління Ощадбанку Євгеній Драчко-Єрмоленко.

АТ „Ощадбанк”

Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” – один із найбільших фінансових інститутів української держави, що має найрозгалуженішу мережу установ. Це єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів та інших цінностей громадян, довірених банку. Ліцензія Національного банку України № 148 від 05.10.2011 р. на право здійснення банківських операцій. Офіційний сайт - http://www.oschadbank.ua.

Основні показники банку станом на 01.03.2012 р.: власний капітал - 17,8 млрд. грн.; обсяг кредитного портфеля – 67,0 млрд. грн.; фінансовий результат – 121,2 млн. грн.

OpenWayGroup (www.openwaygroup.com) - визнаний світовий лідер у галузі рішень для емісії і еквайрингу банківських карток, обслуговування платежів, ДБО і маршрутизації фінансових трансакцій (вища оцінка в дослідженнях Gartner в 2009-2010 рр.). Клієнтоорієнтовані рішення WAY4 успішно працюють у 110 банках, процесингових і телекомунікаційних компаніях в Європі, Америці, Азії, Африці, на Близькому Сході, в Росії та СНД.

WAY4 - гнучка процесингова платформа для всіх типів банківських карток, депозитів, кредитів, поточних рахунків, мобільних грошей та інших фінансових продуктів; для обробки трансакцій у режимі платіжного шлюзу; для побудови віртуального банку з широким спектром фінансових сервісів, цільовими маркетинговими кампаніями та крос-продажами в мережах банкоматів, кіосків, через Інтернет, мобільний телефон та інші канали.

Прес-служба Ощадбанку

21.03.2012

інші пропозиції