Поїздка до Парижа від Ощадбанку і VISA Inc.

Стартує нова акція від Ощадбанку і міжнародної платіжної системи VISAInc. - «Вигравай подорож до Парижа з VisaGold».

Акція проводитиметься у два етапи. Протягом першого етапу, який триватиме з 15 березня по 15 червня п.р., всі держателі платіжних карток Visa Gold, емітованих Ощадбанком, які використають свої картки для сплати за товари чи послуги на будь-яку суму в торгово-сервісній мережі, пристроях самообслуговування, терміналах самообслуговування, банкоматах, мережі Інтернет, включаючи поповнення номерів мобільних телефонів та сплату комунальних платежів, візьмуть участь у розіграші призів. Клієнти Ощадбанку матимуть чудову можливість стати власниками головного призу – подорожі на двох до Парижа, а також 20 мобільних телефонів Samsung Galaxy і 25 сертифікатів, у т.ч. від компаній МАУ, Zarina, Технополіс та Фокстрот вартістю 800 грн. кожний.

Другий етап – це фестиваль покупок у ТРЦ „Dreamtown”. У період з 1 по 30 квітня п.р. по п’ятницях, суботах та неділях держателі карток Visa Gold від Ощадбанку отримають знижки від 10% у магазинах «Dreamtown”, а також спеціальні пропозиції від закладів харчування та розваг. Крім того, для бажаючих ознайомитися з перевагами обслуговування в Ощадбанку і стати держателями картки Visa Gold від АТ «Ощадбанк» у ТРЦ «Dreamtown» на 3-му поверсі буде створена VIP-зона. Завітавши до цієї VIP-зони з 17 березня по 5 квітня п.р. та з 20 по 22 квітня п.р., усі бажаючі зможуть отримати кваліфіковані консультації фахівців державного банку і оформити картку Visa Gold від АТ «Ощадбанк».

АТ „Ощадбанк”

Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” – один із найбільших фінансових інститутів української держави, що має найрозгалуженішу мережу установ. Це єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів та інших цінностей громадян, довірених банку. Ліцензія Національного банку України № 148 від 05.10.2011р. на право здійснення банківських операцій. Офіційний сайт - http://www.oschadbank.ua.

Основні показники банку станом на 01.03.2012 р.: власний капітал - 17,8 млрд. грн.; обсяг кредитного портфеля – 67,0 млрд. грн.; фінансовий результат – 121,2 млн. грн.

Прес-служба Ощадбанку

20.03.2012

інші пропозиції