Ощадбанк увійшов до п’ятірки лідерів рейтингу „50 ведущих банков Украины” за версією компанії „Финансовый клуб” і видання „Коммерсанть-Украина”

Ощадбанк увійшов до п’ятірки лідерів загального рейтингу „50 ведущих банков Украины” за версією компанії „Финансовый клуб” і видання „Коммерсанть-Украина” посівши лідируючі позиції в багатьох тематичних рейтингах цього проекту. Зокрема, Ощадбанк здобув перші місця в рейтингах „Украинские банки по показателю разветвленности сети отделений» та «Украинские банки по количеству отделений», друге місце - в номінації „Географический охват деятельности». Крім того, банк виявився у трійці лідерів у номінації „Кредитование МСБ и физлиц – предпринимателей», а також у десятці переможців у номінаціях „Кредитование крупного бизнеса” та „Овердрафт”. До десятки лідерів Ощадбанк увійшов і в номінації „Зарплатные проекты» і у ТОП 30 банків за кількістю власних банкоматів.

Рейтинг „50 ведущих банков Украины” є результатом напруженої роботи колективу у складі більш ніж 50 осіб. Первинною інформацією для підрахунку рейтингових показників були дані з анкет, надісланих власне банками. Для підтвердження коректності наданої фінустановами інформації аналітична група проекту перевірила близько 14 тис. початкових показників. На основі цих опрацьованих даних групою було розроблено методологію і комплексні рейтингові показники за різними напрямами банківського бізнесу: обслуговування юридичних і фізичних осіб, карткові операції, кредитування населення і корпоративного бізнесу та ін. За цими показниками сформовано тематичні рейтинги, в яких визначено провідні, на думку "Фінансового клубу", банки. На підставі цих рейтингів, а також з використанням вагових категорій для різних показників було складено загальний рейтинг "50 провідних банків України". Вихідні дані, методологія і порядок розрахунку цього рейтингу були затверджені наглядовою радою проекту, до якої входять Петро Порошенко, Юрій Колобов та Валерій Геєць. Входження Ощадбанку до першої п’ятірки цього рейтингу є свідченням його сильної позиції на ринку банківських послуг України.

АТ „Ощадбанк”

Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” – один із найбільших фінансових інститутів української держави, що має найрозгалуженішу мережу установ. Це єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів та інших цінностей громадян, довірених банку. Ліцензія Національного банку України № 148 від 05.10.2011р. на право здійснення банківських операцій. Офіційний сайт - http://www.oschadbank.ua.

Основні показники банку станом на 01.03.2012 р.: власний капітал - 17,8 млрд. грн.; обсяг кредитного портфеля – 67,0 млрд. грн.; фінансовий результат – 121,2 млн. грн.

Прес-служба Ощадбанку

19.03.2012

інші пропозиції