Ощадбанк продовжує активно розвивати торговий еквайринг

Ощадбанк продовжує активно освоювати ринок еквайрингових послуг, на який він вийшов у 2011 році.

За даними „Огляду ринку еквайрингу”, представленого Інтернет-виданням Prostobiz.ua, Ощадбанк став банком-активістом за приростом кількості терміналів. Як наголошується в огляді, „Особливо вражає успіх Ощадбанку, у якого до 2011 року терміналів не було, а тепер вже майже 600 штук”. За цим показником Ощадбанк посів 7-е місце.

Сьогодні Ощадбанк пропонує найпривабливіші тарифи на обслуговування POS-терміналів. Незважаючи на загальну тенденцію різкого подорожчання абонентської плати за обслуговування, Ощадбанк пропонує мінімальну плату за кожен термінал. Крім того, банк пропонує єдиний тариф за обслуговування як власних карток, так і карток інших банків. Всі тарифи розраховуються індивідуально для кожного клієнта з урахуванням виду діяльності та торгових оборотів.

Аналітики Prostobiz.ua відзначили також активність карток, емітованих Ощадбанком, що склала 89%.

Як повідомила начальник управління торгового еквайрінгу Ощадбанку Анастасія Шевченко, в планах банку на 2012 рік зміцнення його позицій на ринку еквайрингових послуг. „Для більш комфортного обслуговування наших клієнтів ми плануємо налагодити співпрацю з найпопулярнішими серед українців великими торгово-сервісними підприємствами та збільшити кількість POS-терміналів по всій Україні на більш ніж 2000 шт.”, - розповіла Анастасія Шевченко.

Перелік клієнтів, які вже перебувають на еквайринговому обслуговуванні в АТ «Ощадбанк», не обмежуються такими торговими мережами, як магазини побутової техніки «Технополіс», гіпермаркети «Ашан», АЗС «WOG», супермаркети «Вопак», магазини одягу «Lee Cooper», торгівельно-розважальні центри «Dream Town», автомобільні дилерські центри «Віді Груп» та ін.

АТ „Ощадбанк”

Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” – один із найбільших фінансових інститутів української держави, що має найрозгалуженішу мережу установ. Це єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів та інших цінностей громадян, довірених банку. Ліцензія Національного банку України № 148 від 05.10.2011р. на право здійснення банківських операцій. Офіційний сайт - http://www.oschadbank.ua.

Основні показники банку станом на 01.02.2012 р.: власний капітал - 17,8 млрд. грн.; обсяг кредитного портфеля – 66,4 млрд. грн.; фінансовий результат – 80,1 млн. грн.

Прес-служба Ощадбанку

01.03.2012

інші пропозиції