Ощадбанк – абсолютний лідер активності в українському медіапросторі

Ощадбанк став абсолютним лідером активності з якісних та кількісних показників в українських ЗМІ за підсумками 2011 року. Саме такі висновки зробила компанія NOKs fishes у своєму дослідженні "МедіаВершки".

Мета проекту «МедіаВершки” - щорічне визначення в групі великих та найбільших банків тих, хто найбільш творчо, креативно і результативно працює над створенням свого іміджу за допомогою медіаінструментів. Компанія NOKs fishes досліджує медіаполе українських банків в розрізі іміджевих (репутаційних) блоків.

Ощадбанк став лідером у таких номінаціях: „За креативність у формуванні власної іміджевої стратегії у ЗМІ та як абсолютний Велетень та Естет загального медіарезонансу”, „За креативність у формування власної іміджевої стратегії у ЗМІ та як банк, що показав найбільш динамічне зростання кількісних та якісних показників резонансу у 2011 році”, „Велетень та Естет резонансу в медіа тем репутаційного блоку „Внутрішні комунікації”, «Естет резонансу в медіа тем репутаційного блоку „Продукти та послуги”, „Естет резонансу в медіа послуг корпоративного бізнесу”, „Велетень та Естет резонансу в медіа тем репутаційного блоку „Зовнішні комунікації”. Голова правління Ощадбанку Сергій Подрезов отримав диплом „Естет резонансу – банкір, який найбільш якісно працював з медіа по темах репутаційного блоку „Внутрішні комунікації”.

«Статус державного банку зобов'язує нас дотримуватися в роботі принципів відкритості і прозорості. Адже відкритість банку - це шлях до довіри з боку його клієнтів і партнерів. Комунікації з мас-медіа ми розглядаємо як важливу складову зміцнення ділової репутації, тому і надалі будемо забезпечувати для громадськості максимум інформації про цілі та мотиви своїх дій», - повідомив голова правління Ощадбанку Сергій Подрєзов.

АТ „Ощадбанк”

Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” – один із найбільших фінансових інститутів української держави, що має найрозгалуженішу мережу установ. Це єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів та інших цінностей громадян, довірених банку. Ліцензія Національного банку України № 148 від 05.10.2011р. на право здійснення банківських операцій. Офіційний сайт - http://www.oschadbank.ua.

Основні показники банку станом на 01.02.2012 р.: власний капітал - 17,8 млрд. грн.; обсяг кредитного портфеля – 66,4 млрд. грн.; фінансовий результат – 80,1 млн. грн.

Прес-служба Ощадбанку

24.02.2012

інші пропозиції