У Криму відбулася презентація двох установ Ощадбанку нового типу

Перше відділення нового типу в Автономній Республіці Крим було нещодавно презентоване в Севастополі за адресою: вул. Адмірала Фадєєва, буд. 21-д. Севастополь є одним з найвідвідуваніших міст України. У святкові дні та під час курортного сезону населення міста за рахунок туристів збільшується з 400 тис. до 1 млн. осіб. Гагарінський район - найбільший за чисельністю населення район міста. Тут мешкає більше 122 тис. осіб. На території району знаходяться Херсонеський державний історико-археологічний музей, пам’ятки Великої Вітчизняної війни, Севастопольський інститут банківської справи. Вздовж узбережжя розташовані пляжі та зони відпочинку.

У Гагарінському районі міста працює 7 установ Ощадбанку. Відділення нового типу розташувалося на першому поверсі дев’ятиповерхового будинку, який знаходиться на одній з найбільших вулиць району. Поруч активно ведеться будівництво багатоповерхівок, що в майбутньому забезпечить значний клієнтопотік. Приміщення відділення є власністю АТ «Ощадбанк». Установа нового формату створена на базі ТВБВ ІІІ-Б типу та забезпечена всім необхідним для того, щоб клієнти мали можливість користуватися широким спектром банківських послуг, зокрема розміщувати депозити, оформлювати платіжні картки, здійснювати платежі, валютно-обмінні операції, переказ коштів у національній та іноземних валютах тощо.


Презентація другого відділення нового формату в Криму відбулася згодом у Партеніті.

Курортне селище Партеніт розташоване на південному узбережжі Чорного моря ліворуч від Медвідь-Гори. Тут знаходяться багато санаторно-курортних закладів, у тому числі санаторії «Крим» та «Карасан», будинок відпочинку «Айвазовський». Партеніт є популярним курортом, який відвідує велика кількість відпочиваючих з України, ближнього та далекого зарубіжжя. В Партеніті постійно мешкають 5,1 тис. чол., однак протягом курортного сезону чисельність його населення збільшується в декілька разів.

У селищі Партеніт є одна установа Ощадбанку. Відтепер вона буде працювати в новому форматі. Для цього було придбано приміщення на першому поверсі дев’ятиповерхової новобудови, розташованої в самому центрі Партеніту поруч із центральним входом до санаторію «Крим».

Відділення нового типу забезпечене всім необхідним для того, щоб клієнти під час якісного та швидкого обслуговування почувалися комфортно. В установі нового формату створена окрема зона для обслуговування VIP-клієнтів, юридичних осіб, представників середнього та малого бізнесу. Відділення Ощадбанку в Партеніті складе серйозну конкуренцію розташованим тут відділенням інших банків.
В урочистій презентації установ Ощадбанку взяли участь директор департаменту регіональної мережі Олег Прохода та начальник Кримського республіканського управління Олег Рябцев. На свято також завітали клієнти відділень, представники місцевих органів влади та засобів масової інформації.

Олег Прохода привітав усіх присутніх та зазначив, що мережа установ Ощадбанку активно розвивається, а інтенсивне впровадження корпоративних стандартів та інноваційних технологій у відділеннях нового формату надає можливість обслуговувати всі категорії клієнтів на якісно новому рівні. Він висловив упевненість, що кількість таких установ неухильно зростатиме.

«Для Криму процес переформатування установ є дуже важливим, оскільки ми обслуговуємо як місцевих мешканців, так і гостей з усієї України та зарубіжжя. Нові корпоративні стандарти прийняті за основу для всіх без винятку установ Ощадбанку в Криму. Ми рухаємось у напрямі створення по всьому півострову сучасних банківських відділень, які відповідатимуть критеріям установ нового типу. Мережа Ощадбанку в Автономній Республіці Крим буде і надалі розвиватись для задоволення потреб наших клієнтів», - зазначив у своєму виступі Олег Рябцев.

Усі учасники презентацій висловили позитивні враження від переформатування установ Ощадбанку. З нагоди цієї події було проведено святковий розіграш. Клієнти отримали подарунки, білети державної лотереї, пам’ятні монети.


Прес-служба Ощадбанку 

31.01.2014

інші пропозиції