Акція «Ощадик у подарунок» для держателів платіжних карток Maestro та MasterCard® від Ощадбанку

Ощадбанк за сприяння міжнародної платіжної системи MasterCard представляє унікальну акцію для держателів карток Maestro та MasterCard® «Ощадик у подарунок».

 Знайомтеся з родиною Ощадиків:

        Ощадик                                   Картуся                               Платіжко                       

       

Ощадбанк запрошує своїх клієнтів – держателів платіжних карток MasterCard® або Maestro скоріше взяти участь в акції «Ощадик у подарунок», розраховуючись картками Maestro та MasterCard® за свої покупки в торгово-сервісних підприємствах або мережі Інтернет, та зібрати колекцію м’яких іграшок.

Акція проходитиме в три етапи майже рік. Перший етап розпочався 15 січня 2014 року та триватиме до 15 квітня 2014 року включно. Другий етап триватиме з 15 травня по 15 серпня 2014 року включно, третій – з 15 вересня по 15 грудня 2014 року включно.

У цій акції не буде тих, кому бракувало везіння, адже всі клієнти банку – держателі карток  Maestro та MasterCard® можуть отримати подарунки та навіть зібрати всю колекцію Ощадиків. Для цього потрібно протягом певного етапу акції оплатити карткою Maestro та MasterCard® від Ощадбанку 10 покупок вартістю від 50 гривень. Таким чином, учасник акції має можливість отримати іграшку на кожному етапі акції, в якому він братиме участь.

 

Для участі в акції «Ощадик у подарунок» необхідно зареєструватися, скориставшись одним із трьох варіантів:

- відправити SMS-повідомлення з текстом «Ощадик» зі свого мобільного телефона на короткий номер 8052 (вартість відправлення – згідно з тарифами оператора);

- зателефонувати до Контакт-центру Ощадбанку за номером: 0 800 210 800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України);

- заповнити анкету на сайті  https://oschadyk-oschadnybank.crm.ua/

 

Реєструючись в акції «Ощадик у подарунок», кожному її учаснику потрібно:

- обрати установу банку, в якій йому буде зручно отримати подарунок;

- підключити послугу «SMS-банкінг» (вартість послуги – згідно з тарифним пакетом обслуговування карткового рахунку).

 

З дня реєстрації учасника його покупки вартістю від 50 гривень, оплачені карткою, починають зараховуватись у спеціальній програмі. По досягненні десяти покупок учасник акції отримає SMS-повідомлення на свій мобільний телефон із підтвердженням можливості отримання подарунка в обраній установі Ощадбанку. Беручи участь у першому етапі акції, учасники отримають у подарунок іграшку зеленого кольору «Ощадик», у другому – жовтого кольору «Картуся», у третьому – червоного кольору «Платіжко».  

Детальні умови акції дізнавайтеся на

http://www.oschadbank.ua/ua/private/paycards/action/oschadik.php.

 Сплачуйте карткою – не гайте час, колекція Ощадиків чекає на вас!

 

Прес-служба Ощадбанку

30.01.2014

інші пропозиції