Ощадбанк став кращим державним емітентом цінних паперів у рейтингу інформаційної відкритості та доступності веб-сайтів емітентів ЦП для інвесторів

 

Команда аналітиків інвестиційної компанії Concorde Capital презентувала результати дослідження Investor Relations Online, що являє собою аналіз якості Інтернет-сторінок українських компаній-емітентів цінних паперів з точки зору їх відкритості для локальних та іноземних інвесторів.

За результатами даного рейтингу Ощадбанк увійшов до сімки лідерів, а також був визнаний кращим державним емітентом цінних паперів.

Цілями дослідження є популяризація кращих практик IR через веб-сайти компаній в Україні на прикладі зразкових компаній та акцентування уваги емітентів на важливості задоволення потреб інвесторів у наданні всієї інформації, необхідної для прийняття інвестиційного рішення, за допомогою сучасних електронних засобів.

Проект охопив веб-сайти 100 компаній з основними активами на території України, включаючи компанії, представлені на фондових біржах Лондону, Варшави, Франкфурта, Торонто, Києва та емітентів боргових цінних паперів (євробондів та локальних облігації). З результатами дослідження можна ознайомитися на сайті http://www.concorde.ua/ru/about/press-center/press-releases/concorde-capital-objavila-rezultaty-issledovanija-investor-relations-online-11840/.

Нагадаємо, що Ощадбанк здійснив два успішних виходи на міжнародні ринки капіталу: у 2011 році випустив п’ятирічні єврооблігації на загальну суму 700 млн. доларів США з погашенням у 2016 році (лід-менеджери трансакції - Credit Suisse та Morgan Stanley) і в 2013 році - п’ятирічні єврооблігації на суму 500 млн. доларів США з погашенням у 2018 році (лід-менеджери трансакції - Credit Suisse, Deutsche Bank та JP Morgan).

 Concorde Capital - провідна інвестиційна компанія України, заснована в 2004 році в Києві. Компанія надає повний спектр інвестиційно-банківських, брокерських послуг, а також послуг з управління активами. Офіційний сайт - http://www.concorde.ua/.

 Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” – один із найбільших банків України, що має найрозгалуженішу мережу установ. Він активно працює у всіх фінансових секторах. Серед його клієнтів найбільші компанії України. Ощадбанк – єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів громадян, довірених банку. Ощадбанк є найнадійнішим банком за версією видання „Корреспондент” та інвестиційної компанії Dragon Capital. Ліцензія НБУ від 05.10.2011 р. 148. Офіційний сайт – http://www.oschadbank.ua. Контакт-центр: 0 800 210 800.

 

Прес-служба Ощадбанку

29.01.2014

інші пропозиції