Ощадбанк залишається активним гравцем на ринку монет із дорогоцінних металів

Протягом багатьох років роботи з банківськими металами Ощадбанк зарекомендував себе як надійний та професійний партнер, що надало йому можливість стати одним з активних гравців на ринку. Сьогодні банк пропонує клієнтам монети, вироблені з дорогоцінних металів, та банківські метали найвищих проб у мірних та стандартних зливках від всесвітньо відомих виробників, а також різноманітний за тематикою асортимент пам’ятних монет України.

Пропоновані банком на продаж золоті, срібні зливки та монети з дорогоцінних металів відповідають світовим стандартам якості та забезпечуються належними сертифікатами. Такі монети можуть бути як гідним об'єктом колекціонування, так і оригінальним подарунком.

Протягом 2013 року Ощадбанк значно розширив асортимент монет, що пропонуються клієнтам. Зокрема, банком було придбано для реалізації клієнтам понад 45 нових видів іноземних монет, вироблених із дорогоцінних металів, та близько 40 видів пам’ятних монет України. Ощадбанк пропонує клієнтам монети з дорогоцінних металів  28 країн-емітентів. Асортимент монет представлений понад тридцятьма тематиками.

Також Ощадбанком було розпочато реалізацію срібних та золотих інвестиційних монет України «Архістратиг Михаїл». Тільки за минулий рік клієнтам банку було реалізовано 2279 од. золотих та 4413 од. срібних інвестиційних монет України та понад 2580 тройських унцій срібних іноземних монет.

У листопаді 2013 року Ощадбанк розпочав реалізацію ексклюзивної монети, яку можна придбати лише в його установах. Це срібна монета з позолотою «Успіння». Зображення ікони, що викарбуване на реверсі монети, виконане до найдрібніших деталей і викликає захоплення. Монету «Успіння» по праву можна назвати справжнім витвором мистецтва. Номінал монети – 5 доларів, проба – 999, маса – 62,21 г, тираж  – 1000 од., рік випуску – 2013.

Монети з дорогоцінних металів залишаються дохідним і надійним способом для інвестицій, тому в поточному році Ощадбанк продовжить курс на розширення асортименту монет з дорогоцінних металів.

З асортиментним рядом монет, які пропонує своїм клієнтам Ощадбанк,         можна ознайомитись на офіційній сторінці в мережі Інтернет: http://www.oschadbank.ua/ua/private/metals_coins/coins/.

 

Прес-служба Ощадбанку

28.01.2014

інші пропозиції