Ощадбанк розпочав емісію преміальних карток MasterCard World Elite

Нещодавно Ощадбанк розпочав емісію найпрестижніших платіжних карток лінійки MasterCardWorld Elite.

Цей картковий продукт, що був випущений на зміну картці MasterCard World Signia, підкреслює найвищий рівень поваги та довіри банківської установи до її держателя, який отримує безліч переваг від банку, платіжної системи MasterCard та партнерів преміальних пропозицій. Статус картки, який є найвищим серед карткових продуктів платіжної системи MasterCard Worldwide, підкреслить приналежність держателя картки до світової еліти.

Картковий продукт MasterCard World Elite поєднує в собі максимальну зручність та безпеку розрахунків з найвищим рівнем привілеїв, які отримає держатель картки, оформивши її в Ощадбанку. Зокрема, це надання персонального менеджера Ощадбанку та статусу -VIP клієнта. Для держателів картки MasterCard World Elite цілодобово працює окрема лінія зв’язку з операторами Контакт-центру Ощадбанку, а постійний моніторинг фахівцями банку рахунків VIP-карток зводить ризик шахрайських дій з коштами на картці до мінімуму.

Держатель картки MasterCard World Elite від Ощадбанку має можливість оформити необмежену кількість додаткових карток до своєї основної картки преміальних статусів Gold та Platinum, перша з яких оформлюється безкоштовно.

Крім того, держатель картки MasterCard World Elite від Ощадбанку може без жодної плати підключитися та цілодобово користуватися з будь-якої точки світу дистанційними системами управління своїм рахунком – WEB- та мобільним банкінгом, а також отримувати SMS-повідомлення про всі зміни стану свого рахунку в режимі он-лайн за допомогою послуги «SMS-банкінг».

Ощадбанк забезпечить безкоштовне підключення та користування послугою «Консьєрж-сервіс», завдяки чому держатель картки MasterCard World Elite та його довірена особа отримуватимуть цілодобовий довідково-інформаційний сервіс найвищого ґатунку за максимально розширеним пакетом опцій. Гарним бонусом у переліку привілеїв для держателів карток MasterCard World Elite від Ощадбанку є безкоштовне оформлення сервісної картки PriorityPass, яка є перепусткою до більш ніж 600 бізнес-зон в аеропортах різних країн світу. До речі, користування бізнес-залом MasterCard Lounge у терміналі D аеропорту «Бориспіль» для держателя картки MasterCard World Elite від Ощадбанку є безкоштовним.

На держателів карток MasterCard World Elite від Ощадбанку очікують знижки до 25% за програмою привілеїв MasterCard при здійсненні розрахунків за покупки та послуги як в Україні, так і за кордоном, спеціальні пільги та пропозиції від всесвітньо відомого паризького торговельного центру Le Printemps та популярної в Європі програми Сhic Outlet Shopping Villages. Держатель картки MasterCard World Elite від Ощадбанку також користується знижками, одержує додаткові бонуси та спеціальні пропозиції від клубів HERTZ, AVIS (прокат авто) і THALYS (швидкісні залізничні перевезення між столицями Європи).

Знаходячись за кордоном та втративши картку, держатель MasterCard World Elite від Ощадбанку може звернутись до глобальної служби підтримки клієнтів MasterCard Global Service, яка забезпечить терміновий випуск картки або здійснить термінову видачу готівки. Також до послуг держателів MasterCard World Elite, що перебувають за кордоном, юридичні та медичні консультації спеціалістів MasterCard Global Service.

Ощадбанк запрошує клієнтів оформлювати преміальні платіжні картки, до яких відносяться картки MasterCard Gold, Platinum та безперечно, World Elite, і відчути всі переваги преміум-обслуговування.

Прес-служба Ощадбанку

27.01.2014

інші пропозиції