У Луганську розпочала роботу перша установа Ощадбанку нового типу

20 січня 2014 року було відкрито перше в Луганській області відділення Ощадбанку нового типу.

ТВБВ № 10012/0110 ІІ типу, яке розташувалося на центральній площі м. Луганська, стало її окрасою та важливою частиною інфраструктури. Сучасний дизайн установи привертає увагу потенційних клієнтів. Доказом тому є чималий клієнтопотік, який спостерігається з перших днів роботи відділення.

Клієнти та співробітники відзначають, що нове відділення вирізняється відкритістю та прозорістю приміщення, а світлі кольори в його оформленні додають відчуття комфорту і затишку.

У цілодобовій зоні самообслуговування «24/7» розміщено банкомат і телефон прямого зв’язку з Контакт-центром, а незабаром буде встановлено й інформаційно-платіжний термінал. Просторе приміщення, поділене на зони індивідуального обслуговування, очікування, оформлення документів, облаштовано зручними меблями та сучасними рекламними конструкціями.

Відділення надає широкий спектр послуг: залучення коштів на вклади (депозити), кредитування, видача та обслуговування банківських платіжних карток, переказ коштів у національній та іноземних валютах, приймання платежів, ведення поточних рахунків юридичних осіб, операції з готівковою іноземною валютою та чеками, продаж банківських металів та монет із дорогоцінних металів, розповсюдження та проведення державної грошової лотереї, страхування тощо.

За допомогою кваліфікованого персоналу нововідкритої установи всі бажаючі зможуть отримати банківські послуги на найвищому рівні.

Прес-служба Ощадбанку

27.01.2014

інші пропозиції