Ощадбанк продовжує активний розвиток альтернативних каналів обслуговування

Першим кроком у подальшому розвитку альтернативних каналів обслуговування в 2014 році стало розширення переліку сервісів, що надаються Контакт-центром Ощадбанку в автоматичному режимі засобами IVR.Відтепер кожний клієнт, зателефонувавши до Контакт-центру, має можливість самостійно, без участі оператора, виконати наступні операції:

· підключити послугу «SMS-банкінг» для оперативного контролю операцій по своїй картці;

· активувати нову платіжну картку;

· зняти ПІН-блокування картки, якщо було тричі введено невірний ПІН-код.

Щоб скористатись новими сервісами Контакт-центру Ощадбанку, клієнту достатньо здійснити дзвінок з телефонного номера, який він надавав в установі банку при відкритті карткового рахунку, та ввести дані за запитом автоматичної системи. Нагадуємо, що дзвінки до Контакт-центру Ощадбанку зі стаціонарних та мобільних телефонів є безкоштовними по території України.

«Ощадбанк прагне використовувати сучасні технології для підвищення рівня обслуговування клієнтів. Навіщо очікувати з’єднання з консультантом, якщо є можливість миттєво провести певні операції самостійно? Рік тому наші клієнти отримали можливість перевіряти залишок на основному рахунку та рахунку «Мобільні заощадження», а також заборгованість за кредитною лінією в автоматичному режимі. Цей сервіс дуже швидко став популярним - клієнти оцінили його переваги. За короткий період часу значна частина телефонних звернень перейшла на автоматичний режим обслуговування. Саме тому для ще більшої зручності клієнтів було вирішено розширити перелік автоматичних сервісів», - зазначила начальник Контакт-центру Ощадбанку Анна Старик.

Ощадбанк запрошує клієнтів скористатися новими сервісами та оцінити їх переваги! 

Прес-служба Ощадбанку

27.01.2014

інші пропозиції