Ощадбанк – один із лідерів „Рейтингу надійності депозитів”

Ощадбанк посів друге місце в рейтингу надійності депозитів в українських банках за версією незалежного Інтернет-проекту „Реальна економіка”.

Характерною особливістю банків групи А (найвищий рівень), до якої увійшов Ощадбанк, є поєднання важливих фінансових показників - динаміки власного капіталу, відповідності капіталу активам, рентабельності та довгострокової динаміки депозитів. Важливу роль відіграв фактор підтримки з боку акціонерів, адже серед п'ятірки лідерів чотири банки є державними.

Рейтинг привабливості банків для вкладників - інформаційний проект, спрямований на комплексне оцінювання найбільших за обсягом активів банків України. Об'єкт рейтингу - банки з першої та другої груп за класифікацією НБУ, які активно працюють на ринку роздрібних депозитів.

Дослідження, що ґрунтується на основі офіційних даних НБУ від 1 січня 2012 року, відображає найважливіші фактори привабливості банків для вкладників, які можна розрахувати на основі публічної інформації. При підготовці методики рейтингу до уваги беруться наступні фактори, які визначають привабливість банків з точки зору вкладників. Це довгострокове зростання або відтік депозитів, відповідність капіталу активам, ліквідність банку, рівень іноземної чи державної підтримки, ефективність діяльності банку, рівень боргового навантаження, приріст або зменшення власного капіталу, чиста процентна маржа, коефіцієнт системності, понижуючий коефіцієнт.

Ощадбанк вже кілька років поспіль стабільно входить до трійки лідерів „Рейтингу надійності депозитів” за версією „Економічної правди”.

„Реальна економіка” – унікальний журналістський проект, присвячений бізнесу та економіці.

"Реальна економіка" - унікальний журналістський проект, присвячений бізнесу та економіці.

АТ „Ощадбанк”

Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” – один із найбільших фінансових інститутів української держави, що має найрозгалуженішу мережу установ. Це єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів та інших цінностей громадян, довірених банку. Ліцензія Національного банку України № 148 від 05.10.2011р. на право здійснення банківських операцій. Офіційний сайт - http://www.oschadbank.ua.

Основні показники банку станом на 01.01.2012 р.: власний капітал - 17,6 млрд. грн.; обсяг кредитного портфеля – 64,5 млрд. грн.; фінансовий результат – 531,0 млн. грн.

10.02.2012

інші пропозиції