У Криму відкрито два нових відділення

Кримське республіканське управління Ощадбанку продовжує збільшувати кількість установ в Автономній Республіці Крим. Відтак, у грудні 2013 р., напередодні Новорічних свят, та на початку січня 2014 р., розпочали роботу два нових відділення Ощадбанку. Отже, мережа відділень в АР Крим станом на 13.01.2014 р. налічує 294 установи.

Враховуючи специфіку півострова, нові установи Ощадбанку відкриваються переважно в курортних та туристичних містах. Нові відділення з’явилися в містах Керч та Старий Крим.

Місто-герой Керч має багатовікову історію і відоме далеко за кордонами як туристичне та курортне місто. У 2013 році Керчі виповнилось 2611 років. На території міста знаходиться багато пам’яток історії та архітектури, які відносяться до різних епох та культур. Туристи відвідують місто протягом усього року. Крім того, Керч - це велике промислове місто. Тут знаходяться Керченський морський порт, металургійний комбінат, суднобудівельний завод «Залив» та інші підприємства. У місті мешкає понад 150 тисяч чоловік, а в курортний сезон чисельність населення значно збільшується.

Протягом останніх п’яти років мережа установ Ощадбанку в Керчі збільшилась на п’ять відділень. Зараз у місті працює сімнадцять відділень різних типів (1-А, ІІІ, ІІІ-Б, IV), які обслуговують мешканців та гостей міста. Нове ТВБВ №10011/0296 IV типу за адресою: вул. Блюхера, 3 відкрито у великому мікрорайоні міста, де мешкає близько 20 тисяч чоловік. Влітку мікрорайон приймає велику кількість туристів та відпочиваючих. Нова установа вже користується популярністю. В перший день роботи його послугами скористались більше 100 клієнтів.

Старий Крим - відоме туристичне місто, розташоване в східній частині півострова. Тут мешкає більше 10 тисяч чоловік. Географічне розташування, унікальний клімат та велика кількість пам’яток історії зробили Старий Крим популярним серед туристів як з України, так і з-за кордону. Тут розташовано санаторій «Старий Крим», монастир Сурб Хач (пам’ятник історії ХІV ст.), будинок-музей письменника Олександра Гріна та багато інших музеїв та історичних пам’яток.

Донедавна в місті Старий Крим працювала одна установа Ощадбанку, але зростаючий попит на банківські послуги сприяв відкриттю другої. ТВБВ №10011/0297 розташувалось на території новозбудованого торговельного комплексу «Дісней» за адресою: Кіровський район, м. Старий Крим, вул. Леніна, 163/Карла Лібкнехта, 42.

Відкриття нових установ Ощадбанку позитивно сприймають мешканці, гості півострова, місцева влада. Нові відділення надають широкий спектр банківських послуг: приймання платежів, відкриття та ведення рахунків клієнтів, залучення коштів на депозити, обслуговування банківських платіжних карток, переказ коштів у національній та іноземних валютах, операції з готівковою іноземною валютою тощо. Сучасне обладнання та новітні засоби зв’язку надають можливість здійснювати обслуговування клієнтів на високому рівні.

Звичайно, Кримське республіканське управління Ощадбанку не зупинятиметься на досягнутому: найближчим часом планується відкриття відділень нового типу в Севастополі та смт Партеніт.

Кримське республіканське управління Ощадбанку запрошуємо всіх бажаючих відвідати Крим та скористатись послугами нових установ.

Прес-служба Ощадбанку

22.01.2014

інші пропозиції