В Одесі відкрито відділення нового типу

17 cічня 2014р., напередодні Водохреща, в самому центрі Одеси, на вул.Садовій, 14 відкрило свої двері відділення ІІ типу №10015/0559 нового формату.

В урочистому відкритті установи взяли участь заступник голови правління Ощадбанку Олександр Глущенко, заступник директора департаменту роздрібного бізнесу – начальник управління організації роздрібного бізнесу Святослав Кацалап, начальник управління маркетингу, реклами та зв’язків з громадськістю Ярослава Тітова, начальник Одеського обласного управління АТ «Ощадбанк» Димитрій Козак та його перші заступники. Крім того, були присутні заступник начальника управління НБУ в Одеській області Володимир Подопригора, заступник голови Приморської районної адміністрації м. Одеси Олег Совік та начальник управління пенсійного фонду Приморського району Анжеліка Легеза. На свято також були запрошені численні гості та клієнти управління, які відзначили позитивні зміни в розвитку Ощадбанку. Біля входу до святково прикрашеної установи на гостей і перехожих чекали казкові герої, які дарували приємний настрій і повітряні кульки.

Олександр Глущенко разом із Володимиром Подопригорою перерізали зелену стрічку на вході до відділення, що символізувало його офіційне відкриття. Завітавши до установи, представники Ощадбанку сказали декілька вітальних слів з нагоди цієї події. Олександр Глущенковисловив позитивні враження про щойно відкриту установу і зауважив, що Ощадбанк активно збільшує кількість відділень нового типу, що безперечно сприяє підвищенню рівня обслуговування клієнтів. Він також побажав не зупинятися на досягнутому і примножувати кількість відділень нового типу, тим самим формуючи у свідомості клієнтів якісно новий, сучасний образ Ощадбанку.

Вулиця Садова знаходиться в центрі Одеси та є продовженням вулиці Дерібасівської. У зоні обслуговування нової установи знаходиться значна кількість малих та середніх підприємств, Одеський Головпоштамт, Одеська філія Укрпошти, відомий дитячий діагностичний центр ім. академіка Б.Я.Резніка, Новий ринок, Одеський національний університет ім. І.І.Мечнікова, Одеська національна академія харчових технологій, мережа магазинів із продажу мобільних телефонів, ювелірні магазини тощо. Така інфраструктура сприятиме значному збільшенню клієнтопотоку в установі.

Внутрішній простір розподілений на зручні зони, кожна з яких має своє призначення. Це перше відділення Ощадбанку в Одесі, яке містить окремі зони обслуговування та очікування для клієнтів.

Даний банківський офіс надає можливість якісно обслуговувати всі категорії клієнтів. Завдяки інноваційним технологіям, задіяним у цій установі, швидкість обслуговування клієнтів значно збільшується.

Відділення забезпечено всім необхідним (в т.ч. індивідуальними сейфами) для того, щоб клієнти - як юридичні, так і фізичні особи - мали можливість у мінімальні терміни скористатися широким спектром банківських послуг, зокрема здійснити платежі, розмістити депозити, отримати кредити, оформити кредитну або дебетну картку, здійснити валютно-обмінні операції, переказ коштів у національній та іноземних валютах тощо.

Одеське облуправління запрошує всіх бажаючих відвідати нову установу Ощадбанку і отримати висококласний банківський сервіс.

Прес-служба Ощадбанку

22.01.2014

інші пропозиції