Ощадбанк презентує новий корпоративний веб-сайт

Розпочав роботу новий корпоративний веб-сайт Ощадбанку -http://www.oschadbank.ua/ua.

Відтепер сайт держбанку відрізняють функціональність, зручність навігації, приємний дизайн. А головна його відмінність від попереднього сайта полягає в наявності нових інтерактивних сервісів.

„Ми прагнули того, щоб клієнти користувалися нашим сайтом не тільки як інформаційним ресурсом. І тепер у них з'явилася можливість, не виходячи з дому, отримувати необхідні їм банківські послуги, як-то поповнення рахунку мобільного телефону, оплата комунальних та Інтернет-послуг, послуг кабельного телебачення. Нові сервіси заощаджують час клієнта, що сприяє підвищенню комфортності задоволення його потреб ”, - розповідає заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн.

Крім того, в розділі „Приватним клієнтам” з’явилися необхідні елементи сучасного банківського сайта - депозитний і кредитний калькулятори, які мають допомогти клієнтові у виборі того чи іншого продукту. Пошук потрібного відділення або банкомата банку теж став більш зручним, адже разом із контактною інформацією та режимом роботи відділення можна визначитись із місцезнаходженням певного об’єкта на карті.

На сайті представлені нові зручні інструменти для комунікацій через Контакт-центр банку. Будь-яке запитання не залишиться без уваги.

„Сьогодні основний акцент ми робимо на розвитку альтернативних каналів продажів та посиленні взаємодії з клієнтами. Саме тому ми ставили завдання створити зручний, інформативний і максимально доступний для розуміння клієнта сайт. На ньому зібрана вся актуальна інформація про наші продукти і послуги, а також про діяльність банку в цілому”, - коментує банкір.

Зараз сайт працює у двох мовних версіях - українській та англійській. Найближчим часом запрацює і російськомовна версія.

АТ „Ощадбанк”

Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” – один із найбільших фінансових інститутів української держави, що має найрозгалуженішу мережу установ. Це єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів та інших цінностей громадян, довірених банку. Ліцензія Національного банку України № 148 від 05.10.2011 р. на право здійснення банківських операцій. Офіційний сайт - http://www.oschadbank.ua.

Основні показники банку станом на 01.01.2012 р.: власний капітал - 17,6 млрд. грн.; обсяг кредитного портфеля – 64,5 млрд. грн.; фінансовий результат – 531,0 млн. грн.

07.02.2012

інші пропозиції