Клієнти Ощадбанку продовжують перемагати

Ощадбанк вітає щасливого переможця акції «Вперед до перемог з Visa, ще більше шансів на перемогу!»

Нагадаємо, що з 25 листопада по 25 грудня 2013 року для держателів карток Visa від Ощадбанку тривала ексклюзивна акція «Вперед до перемог з Visa, ще більше шансів на перемогу!». За умовами цієї акції, клієнти, які до 25 грудня 2013 року скористалися карткою Visa від Ощадбанку для розрахунків за товари та послуги в торговельно-сервісних підприємствах,  мережі Інтернет або пристроях самообслуговування на будь-яку суму, отримали можливість виграти поїздку на двох осіб на Зимові Олімпійські ігри у Сочі.

За підсумками розіграшу переможцем стала клієнтка Ощадбанку пані Анастасія Володимирівна з Луганська, яка за допомогою картки Visa поповнила рахунок оператора мобільного зв’язку всього на 20 гривень через сайт Ощадбанку та несподівано отримала хорошу новину.

«Мені дуже приємно, що завдяки Ощадбанку та компанії Visa я вболіватиму за українську олімпійську збірну та підтримуватиму наших спортсменів, перебуваючи безпосередньо у вирі подій», – розповіла Анастасія Володимирівна.

На цьому акція «Вперед до перемог з Visa!» для клієнтів Ощадбанку не закінчується. Так, до 23 лютого 2014 року триває другий етап Національної кампанії «Вперед до перемог з Visa!», за умовами якої держателі карток Visa від Ощадбанку, які здійснять оплату товарів та послуг на будь-яку суму в торговельно-сервісних підприємствах України або за кордоном за допомогою пристроїв самообслуговування чи з використанням мережі Інтернет (включаючи поповнення рахунків операторів мобільного зв’язку, оплату комунальних платежів тощо), візьмуть участь у розіграші призів другого етапу акції. Призами, що розігруватимуться 5 березня 2014 року серед клієнтів банків-учасників, є 50 планшетів Samsung Galaxy Tab з чохлом та 25 телевізорів Panasonic.

Ощадбанк запрошує всіх клієнтів частіше розраховуватися картками для оплати товарів та послуг, брати участь в акціях та здобувати перемоги!

 

Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” – один із найбільших банків України, що має найрозгалуженішу мережу установ. Він активно працює у всіх фінансових секторах. Серед його клієнтів найбільші компанії України. Ощадбанк – єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів громадян, довірених банку. Ощадбанк є найнадійнішим банком за версією видання „Корреспондент” та інвестиційної компанії Dragon Capital. Ліцензія НБУ від 05.10.2011 р. № 148. Офіційний сайт – http://www.oschadbank.ua. Контакт-центр: 0 800 210 800.

 

Прес-служба Ощадбанку

 

 

20.01.2014

інші пропозиції