Ощадбанк затвердив новий Стратегічний план діяльності на 2012-2015 роки

Наприкінці грудня 2011 року публічним акціонерним товариством "Державний ощадний банк України" затверджено новий Стратегічний план діяльності на 2012-2015 роки.

АТ «Ощадбанк» - одна з найбільших фінансово-кредитних установ України, яка надає повний спектр банківських послуг. Це відкрита і прозора фінансова структура, і збереження цих основоположних засад є одним із пріоритетів її подальшої діяльності. Свою місію банк бачить у забезпеченні населення надійним фінансовим інструментом тривалого та гарантованого заощадження, а також у підтримці економічного розвитку держави шляхом надання сучасних банківських послуг.

Згідно зі Стратегічним планом діяльності на 2012-2015 роки зусилля менеджменту та всього колективу банку буде спрямовано на впровадження сучасних банківських технологій і продуктів як основи підвищення операційної ефективності та забезпечення зваженого і стійкого зростання у довгостроковій перспективі.

Ощадбанк прагне до максимальної відкритості і вважає за потрібне оприлюднити та суворо дотримуватися у своїй діяльності таких принципів:

  • Рівність і етичність у відносинах
  • Зваженість та доцільність у рішеннях
  • Прозорість у підходах
  • Чесність у відповідності закону
  • Категоричність у дотриманні безпеки
  • Відповідальність у питаннях соціального захисту
  • Надійність у вирішенні питань державного значення
  • Послідовність у досягненні цілей

Банк планує збільшувати свою присутність на ринку роздрібних банківських послуг для приватних осіб, малих та середніх підприємств, закріпити позиції на ринку корпоративних клієнтів, що передбачає визначення оптимального розподілу пропорцій між основними сегментами клієнтів.

Останні роки яскраво продемонстрували, що, лише підтримуючи та розширюючи партнерство, банк може успішно проводити свою діяльність у висококонкурентному економічному середовищі. Тому і надалі для своїх клієнтів банк буде надійним партнером, який пропонує послуги та продукти, що найбільш повно задовольнять їхні потреби.

Серед пріоритетів діяльності АТ «Ощадбанк» були і залишаються модернізація своїх установ на основі впровадження новітніх технологій, удосконалення роботи і підвищення кваліфікації персоналу, забезпечення оптимального співвідношення між вартістю послуг та їх якістю. Розуміючи соціальну значущість присутності саме державного банку в найвіддаленіших куточках країни та його роль у реалізації державних програм, банк докладає зусиль до збереження достатньої присутності в усіх регіонах України. Ощадбанк має намір і надалі розвиватися як прибуткова фінансова установа, що опікується потребами клієнтів. 

10.01.2012

інші пропозиції