Ощадбанк постійно працює над посиленням заходів безпеки

Як повідомив голова правління Ощадбанку Сергій Подрєзов, Ощадбанк постійно працює над посиленням заходів безпеки своїх установ.

Протягом 2010-2011 рр. Ощадбанком встановлено броньовані відгороджувальні конструкції у близько 2 тис. установ. Завдяки цьому значно зменшилось число спроб пограбування установ банку. Так, якщо у 2009 році на установи банку було скоєно 44 розбійних напади, то у 2010 їх зафіксовано тільки 13. А у поточному році була лише одна невдала спроба пограбування банку в м. Донецьку. 20 грудня двоє злочинців намагалися пограбувати установу Ощадбанку, але не змогли розбити броньоване скло. Погрожування касирам зброєю також закінчилися невдало, адже спеціальна конструкція передавального пристрою захищає касирів від нападів із застосуванням вогнепальної зброї. В результаті ні співробітники банку, ні його відвідувачі у ході нападу не постраждали.

„Зростання протягом останніх років кількості злочинних посягань на банківські установи вимагає вжиття невідкладних заходів для запобігання злочинам та розкриття вже скоєних. Це комплексне питання, для вирішення якого необхідно об’єднувати зусилля правоохоронних органів та банків. На виконання вимог Національного банку України в більшості установ Ощадбанку встановлюються сертифіковані відгороджувальні конструкції та системи відеоспостереження, а у ряді випадків виставляються пости фізичної охорони”, - розповів Сергій Подрєзов.

АТ „Ощадбанк”

Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” – один із найбільших фінансових інститутів української держави, що має найрозгалуженішу мережу установ. Це єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів та інших цінностей громадян, довірених банку. Ліцензія Національного банку України № 148 від 05.10.2011р. на право здійснення банківських операцій. Офіційний сайт - http://www.oschadbank.ua.

Основні показники банку станом на 01.12.2011 р.: власний капітал - 17,6 млрд. грн.; обсяг кредитного портфеля – 65,1 млрд. грн.; фінансовий результат – 492,5 млн. грн.

21.12.2011

інші пропозиції