Ощадбанк представляє монети, присвячені благородним коням

Асортимент монет Ощадбанку з дорогоцінних металів поповнився рядом нових срібних монет, присвячених символу 2014 року – коню.

Кінь здавна вважається благородною твариною, символом життєвої сили і краси, хоробрості та спритності, уособленням спадкоємності поколінь і спрямованості в майбутнє. Отже, монети із зображенням коня можуть стати цінним та памятним подарунком як для тих, хто народився в рік Коня, так і для тих, хто є шанувальником цих тварин.

Відтепер в Ощадбанку можна придбати оригінальний набір «Рік коня» з чотирьох монет Островів Кука. На монетах  прямокутної форми зображено коней різних порід. Номінал монет – 1 долар, проба – 999, маса – 31,1 г, рік випуску – 2014.

Цікавими є й монети Австралії, присвячені року коня. Серед них, наприклад, кольорова монета зі вставкою з каменю.  На монеті міститься напис Year of the Horse та китайський ієрогліф. Композиція обрамлена срібним карбованим візерунком. Номінал монети – 30 доларів, проба – 999, маса – 1000 г, рік випуску – 2014.

З асортиментним рядом монет, які пропонує своїм клієнтам Ощадбанк,  можна ознайомитись на офіційній сторінці в мережі Інтернет http://www.oschadbank.ua/ua/private/metals_coins/coins/.

 

Прес-служба Ощадбанку

16.01.2014

інші пропозиції