У Львові відкрито ще одну установу Ощадбанку в мережі гіпермаркетів “Епіцентр”

У Львові відбулося урочисте відкриття третього на Львівщині будівельного гіпермаркету “Епіцентр”, а разом із ним і відділення Ощадбанку ІІІ-Б типу №10013/0240 за адресою: вул. Б.Хмельницького, 188-А.

Новий “Епіцентр” є своєрідними східними воротами Львова. Гіпермаркет розташований поряд із важливою транспортною артерією – трасою Львів – Київ, що, безумовно, позитивно вплине на результати роботи установи Ощадбанку, адже таке зручне розміщення сприятиме щоденному обслуговуванню великої кількості клієнтів.

Нововідкрите відділення надає широкий спектр операцій для фізичних осіб – приймання платежів, здійснення грошових переказів, валютно-обмінні операції тощо. Кваліфіковані співробітники забезпечать якісне та комфортне обслуговування на найвищому рівні.

Режим роботи відділення, який співпадає з графіком роботи “Епіцентру”, а саме сім днів на тиждень, надає клієнтам можливість скористатися всіма необхідними банківськими послугами у зручний для них час.

Це вже третє відділення Ощадбанку, що відкрито в мережі гіпермаркетів “Епіцентр” на Львівщині.

Крім того, Ощадбанк забезпечує для нововідкритого гіпермаркету надання послуг з інкасації та комплексного обслуговування: “Епіцентр” облаштовано тринадцятьма терміналами банку для безготівкових розрахунків за допомогою платіжних карток, а також банкоматом у холі.

 

Довідка. Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” – один із найбільших банків України, що має найрозгалуженішу мережу установ. Він активно працює у всіх фінансових секторах. Серед його клієнтів найбільші компанії України. Ощадбанк - єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів громадян, довірених банку. Ощадбанк є найнадійнішим банком за версією видання „Корреспондент” та інвестиційної компанії Dragon Capital. Ліцензія НБУ від 05.10.2011 р. № 148. Офіційний сайт - http://www.oschadbank.ua. Контакт-центр: 0 800 210 800.

Прес-служба Ощадбанку

13.01.2014

інші пропозиції