Хмельницьке облуправління Ощадбанку відкрило вже друге відділення нового типу

Протягом грудня п.р. Хмельницьке обласне управління Ощадбанку відкрило вже друге відділення нового типу, що відповідає вимогам Альбому корпоративного стилю.

Урочисте відкриття ТВБВ № 10022/074 I-А типу в м. Волочиську по вулиці Пушкіна, 7 відбулося напередодні новорічних свят – 30 грудня. В ньому брали участь начальник Хмельницького обласного управління Ощадбанку Микола Гаєцький, перший заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації Вадим Гаврішко, начальник Управління НБУ у Хмельницькій області Зиновій Никифорчин та керівники місцевої влади.

Завітавши до нової установи, представники органів влади подякували керівнику облуправління Ощадбанку Миколі Гаєцькому за кропітку працю, спрямовану на створення зручних умов обслуговування всіх верств населення. У свою чергу Микола Васильович відзначив, що обласне управління й надалі буде збільшувати кількість установ нового формату для забезпечення комфортного обслуговування клієнтів.

Сучасний дизайн фасаду, виконаний відповідно до корпоративних стандартів, приваблює потенційних клієнтів. У цілодобовій зоні самообслуговування «24/7» розміщено банкомат, інформаційно-платіжний термінал та телефон прямого зв’язку з Контакт-центром. Просторі зони приміщення відділення та нові зручні меблі створюють для клієнтів комфортну атмосферу при очікуванні, заповненні документів тощо. Для отримання інформації про продукти і послуги банку клієнти можуть скористатись рекламними буклетами на інформаційних дошках. Операційна зала облаштована плазмовою панеллю для демонстрації рекламних роликів.

Відділення надає широкий спектр банківських послуг для населення та юридичних осіб: приймання платежів, відкриття та ведення поточних та карткових рахунків, залучення коштів на вклади (депозити), кредитування, видача та обслуговування банківських платіжних карток, переказ коштів у національній та іноземних валютах, продаж банківських металів та монет із дорогоцінних металів, операції з готівковою іноземною валютою та чеками, розміщення та обслуговування цінних паперів, емітованих Ощадбанком, розповсюдження та проведення державної грошової лотереї, страхування тощо.

У модернізованому банківському офісі також наявна кімната для обслуговування VIP-клієнтів. Сучасні технічні рішення та комфортні умови обслуговування безумовно сприятимуть збільшенню клієнтської бази відділення та утвердженню позитивного іміджу Ощадбанку в області.

Прес-служба Ощадбанку 

30.12.2013

інші пропозиції