Кількість установ нового типу невпинно зростає: на черзі Хмельницький

Хмельницьке обласне управління Ощадбанку активно приводить підпорядковані установи у відповідність із новим Альбомом корпоративного стилю. Так, ТВБВ № 10022/040 I-А типу, розташоване в м. Хмельницькому по вулиці Шевченка, 11, з 26.12.2013 р. зустрічає клієнтів у новому форматі.

Розташування цього відділення є дуже виграшним, адже воно знаходиться в центрі міста поряд із торговельними центрами та новобудовами. Сучасний дизайн фасаду установи виграшно вписався в архітектурний ансамбль мікрорайону.

З метою забезпечення комфорту клієнтів у відділенні здійснено зонування приміщення. Усіх відвідувачів зустрічає адміністратор, який розподіляє клієнтський потік.

У цілодобовій зоні самообслуговування «24/7» розміщено банкомат, інформаційно-платіжний термінал та телефон прямого зв’язку з Контакт-центром. У зонах касового та індивідуального обслуговування клієнти мають можливість ознайомитись та скористатись продуктами та послугами відділення. В модернізованому банківському офісі є також кімната для переговорів та обслуговування VIP-клієнтів. Крім того, установа обладнана сучасними технічними засобами зв’язку, що сприяють підвищенню якості надаваних банківських сервісів

Відділення надає широкий спектр банківських послуг як юридичним, так і фізичним особам: приймання платежів, відкриття та ведення поточних та карткових рахунків, залучення коштів на вклади (депозити), кредитування, видача та обслуговування банківських платіжних карток, переказ коштів у національній та іноземних валютах, продаж банківських металів та монет із дорогоцінних металів, операції з готівковою іноземною валютою та чеками, розміщення та обслуговування цінних паперів, емітованих банком, розповсюдження та проведення державної грошової лотереї, страхування тощо.

Клієнти відділення нового типу отримають якісно новий рівень обслуговування, відчують комфорт під час отримання банківських послуг. Відкриття установи такого формату безумовно позитивно впливатиме на результати співпраці Ощадбанку з постійними клієнтами та сприятиме залученню великої кількості нових.

Прес-служба Ощадбанку 

27.12.2013

інші пропозиції