Переможцем акції «Віденська казка з карткою MasterCard від Ощадбанку» став кримчанин

Протягом трьох місяців, з 16 вересня по 16 грудня 2013 року, тривала унікальна акція для держателів преміальних карток «Віденська казка з карткою MasterCard від Ощадбанку».

20 грудня 2013 року відбулося визначення щасливих переможців акції. Володарем головного призу – триденної подорожі на двох осіб до столиці Австрії – Відня, став житель міста Армянськ Автономної Республіки Крим 71-річний пенсіонер Микола Миколайович. Захоплююча мандрівка до Відня включатиме переліт, проживання у п’ятизірковому готелі, оглядову екскурсію містом та відвідання віденської Опери.

Микола Миколайович поділився своїми емоціями: „Для мене ця звістка стала несподіваною. Я вперше беру участь в акціях від Ощадбанку, і дуже радий, що доля посміхнулася мені саме в акції "Віденська казка". Дякую Ощадбанку і компанії MasterCard за можливість відвідати одне з найкрасивіших міст Європи”.

Серед учасників акції також було розіграно 25 подарункових сертифікатів мережі магазинів BROCARD номіналом 1000 гривень. Їх виграли клієнти Ощадбанку майже з усіх областей України.

Для того щоб взяти участь в акції, держателю преміальної картки MasterCard від Ощадбанку потрібно було просто розраховуватись нею за будь-які товари чи послуги в Україні, за кордоном або в мережі Інтернет.

Ощадбанк вітає переможців ”Віденської казки” та запрошує всіх своїх клієнтів частіше користуватися платіжними картками для розрахунків за товари та послуг та брати участь у наступних акціях банку

Прес-служба Ощадбанку

24.12.2013

інші пропозиції