У столиці відкрито ще одну установу Ощадбанку нового типу

Головне управління Ощадбанку по місту Києву та Київській області продовжує відкриття установ нового типу, які відповідають вимогам нещодавно прийнятого Альбому корпоративного стилю. Так, нещодавно у столиці відкрито ще одну таку установу по вулиці Саксаганського, 106/11.

Відділення нового типу забезпечено всім необхідним для того, щоб клієнти почувалися тут комфортно та одержували якісне та швидке обслуговування. Діяльність цього відділення зосереджена переважно на обслуговуванні фізичних осіб, серед послуг для юридичних осіб – розрахунково-касове обслуговування. Відділення надає широкий спектр банківських послуг для населення: приймання платежів, відкриття та ведення поточних та карткових рахунків клієнтів, залучення коштів на вклади (депозити), кредитування, видача та обслуговування банківських платіжних карток, переказ коштів у національній та іноземних валютах, продаж банківських металів та монет із дорогоцінних металів, операції з готівковою іноземною валютою, розповсюдження та проведення державної грошової лотереї тощо.

Внутрішній простір розподілений на різні за призначенням зони, зокрема зони обслуговування та очікування для клієнтів. Обов’язковий атрибут відділення нового формату – наявність цілодобової зони самообслуговування „24/7”, в якій розміщені банкомат, інформаційно-платіжний термінал та прямий номер для зв‘язку з Контакт-центром. Для ознайомлення з продуктами та послугами відділення облаштовано плазмовою панеллю.

Ощадбанк запрошує всіх бажаючих завітати до нещодавно відкритого відділення, особисто оцінити переваги установи нового типу та отримати якісно новий рівень обслуговування.

Прес-служба Ощадбанку 

23.12.2013

інші пропозиції