Портфель Черкаського обласного управління Ощадбанку перевищив 500 млн. грн.

Станом на 01 квітня 2013 року портфель строкових депозитів фізичних осіб Черкаського облуправління Ощадбанку досяг 503 млн. грн.

Цей факт підтверджує високу довіру населення до державного банку. Переконливою перевагою збереження депозитів в Ощадбанку є закріплена законом державна гарантія повернення вкладів у повному обсязі.

Вкладники позитивно оцінили зручну та вигідну депозитну лінійку Ощадбанку. Найбільшим попитом серед клієнтів Черкаського обласного управління користуються такі строкові вклади як «Строковий пенсійний» та «Депозитний».

Завдяки діючій банківській програмі лояльності    (http://www.oschadbank.ua/ua/private/deposits/compare.php)  тільки за березень п.р. 10 вкладників Ощадбанку стали держателями картки MasterCard Gold, відкривши депозити, сума яких перевищує 200 тис. грн. Програма лояльності Ощадбанку сприяє не тільки збільшенню клієнтської бази, а й популяризації платіжних карток та безготівкових платежів. Ставши держателями платіжних карток від Ощадбанку, клієнти отримують як зручний інструмент розрахунку, так і доступ до привілеїв і знижок, які надаються компаніями MasterCard і Visa.

Прес-служба Ощадбанку

04.04.2013

інші пропозиції