Вигідна новорічна пропозиція від Ощадбанку для корпоративних клієнтів

Ощадбанк представляє спеціальну новорічну пропозицію для корпоративних клієнтів – максимальні процентні ставки по депозитах.

До 31 грудня п.р. юридичні особи та фізичні особи-підприємці мають можливість скористатися умовами спеціальних святкових вкладів при розміщенні грошових коштів на депозити.

Строковий депозит «Новорічний» розміщується строком на один місяць плюс один день зі ставкою 17% у гривні. При пролонгації вкладу ставка зростає до 17,5%. Максимальна сума вкладу не обмежена. Виплата процентів здійснюється в кінці строку разом із поверненням депозиту. Крім того, в разі відсутності звернення від клієнта Ощадбанк здійснює пролонгацію на один місяць в односторонньому порядку.

Строковий вклад «Новорічний+» розміщується строком на три місяці плюс один день зі ставкою 17,5%. Максимальна сума депозиту не обмежена. Виплата процентів здійснюється щомісячно або в кінці строку разом із поверненням депозиту на вибір вкладника.

Ощадбанк вітає своїх клієнтів з наступаючими святами і запрошує скористатися спеціальними новорічними пропозиціями. Розміщувати кошти в Ощадбанку не тільки вигідно, а й надійно, адже за роки свого існування Ощадбанк завоював репутацію стабільного ділового партнера, який виконує взяті на себе зобов’язання. Крім того, в рейтингу найнадійніших банків України за версією видання „Корреспондент” та інвестиційної компанії DragonCapital Ощадбанк кілька років поспіль займає перше місце.

Детальні умови акції: http://www.oschadbank.ua/ua/corporate/deposits/novorichniy/

Прес-служба Ощадбанку

20.12.2013

інші пропозиції