Нові привілеї для клієнтів Ощадбанку за програмою MasterCard SELECTIVE

Держателі преміальних карток MasterCard від Ощадбанку отримають ще більше привілеїв і знижок від нових партнерів програми MasterCard SELECTIVE.

MasterCard SELECTIVE – унікальна програма для держателів преміальних платіжних карток. Держателі таких карток MasterCard від Ощадбанку, як MasterCard Gold Selective/Debit MasterCard Gold Selective та MasterCard Platinum Selective/Debit MasterCard Platinum Selective, отримають додаткові привілеї, які підкреслять їхній статус та індивідуальність.

До програми MasterCard SELECTIVE долучилися нові партнери. Відтепер клієнти Ощадбанку – держателі преміальних карток MasterCard мають можливість скористатися знижками від таких закладів:

ресторанSumosan. Розташований у готелі «Прем’єр Палац», ресторан є частинкою Японії в центрі столиці. Адреса: м. Київ, бульв. Т.Шевченка/вул. Пушкінська, 5-7/29;

ресторан «Токіо» пропонує морепродукти, зокрема морську рибу, яку готують на столі-тепан. Адреса: м. Київ, вул. Зоологічна, 10.

Знижки для держателів карток MasterCard Gold від Ощадбанку становлять 8%, MasterCard Platinum від Ощадбанку - 10%.

Ресторан «Диксиленд» - це атмосфера американського Півдня 20-30-х років, вишукана кухня, гарна музика та приємне дозвілля. Адреса: м. Київ, вул. Кирило - Мефодіївська, 14/2. Знижки для держателів карток MasterCard Gold від Ощадбанку становлять 15%, MasterCard Platinum від Ощадбанку - 20%.

Вишуканий і неповторнийготель «Hotel 19» - 180 років гостинності в центрі Харкова. Адреса: м. Харків, вул. Сумська, 19.

Гостьовий дім «Наша Дача» - ідеальне місце для проведення дозвілля. Адреса: м. Харків, вул. Батумська, 4А.

Держателям карток MasterCard від Ощадбанку надається знижка - 10% на проживання та можливість підвищення категорії номера.

Ставши держателем платіжної картки MasterCard SELECTIVE, клієнт Ощадбанку занурюється в безмежний світ переваг та привілеїв.

Усі пропозиції для держателів преміальних платіжних карток від Ощадбанку діють до 1 квітня 2014 року. Більш детальну інформацію щодо пропозицій та знижок, які надають партнери програми, можна дізнатися на Інтернет-сторінці: http://www.mastercard.com/ua/personal/uk/specialoffers/selective/index.html.

Прес-служба Ощадбанку

20.12.2013

інші пропозиції