Відтепер до послуг держателів преміальних карток MasterCard від Ощадбанку бізнес-зал MasterCard Lounge в терміналі D аеропорту «Бориспіль»

Гарною новиною для держателів преміальних карток MasterCard Platinum Selective/Debit Platinum Selective та MasterCard World Signia (Elite), емітованих Ощадбанком, стало відкриття в грудні 2013 року бізнес-зали MasterCard Lounge в терміналі D зони вильоту міжнародного аеропорту Бориспіль.

Відтепер держателі преміальних платіжних карток MasterCard від Ощадбанку мають нагоду безкоштовно завітати до бізнес-зали MasterCard Lounge в терміналі D міжнародного аеропорту Бориспіль та провести з комфортом час в очікуванні рейсу.

MasterCard Lounge — спеціальний зал відпочинку, який пропонує гостям високий рівень комфорту та приватності. В ньому створено всі умови як для відпочинку, так і для роботи в очікуванні рейсу. Незалежно від авіакомпанії-перевізника та класу обслуговування до послуг у бізнес-залі MasterCard Lounge безкоштовно:

- українська та закордонна преса;

- мобільний офіс (комп’ютер з доступом до Інтернет, телефон, факс, копіювальна техніка);

- комфортні місця для відпочинку та вишуканий інтер’єр;

- їжа та напої в асортименті;

- безкоштовний wi-fi;

- інформаційне табло з розкладом рейсів.

Держателі преміальних платіжних карток Ощадбанку – MasterCard Platinum Selective/Debit Platinum Selective та MasterCard World Signia (Elite) мають чудову нагоду скористатися всіма перевагами бізнес-зали міжнародного рівня абсолютно безкоштовно. Стандартна ж вартість відвідання зали становить 480 гривень з розрахунку за одну людину за візит.

Відкриття MasterCard Lounge — поширена практика для провідних аеропортів усього світу. В Україні це стало можливим завдяки підтримці компанії MasterCard.

Довідка:

Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” – один із найбільших банків України, що має найрозгалуженішу мережу установ. Він активно працює у всіх фінансових секторах. Серед його клієнтів найбільші компанії України. Ощадбанк - єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів громадян, довірених банку. Ощадбанк є найнадійнішим банком за версією видання „Корреспондент” та інвестиційної компанії Dragon Capital. Ліцензія НБУ від 05.10.2011 р. № 148. Офіційний сайт - http://www.oschadbank.ua. Контакт-центр: 0 800 210 800.

MasterCard (NYSE: MA), www.mastercard.com, — міжнародна компанія, що спеціалізується на платіжних рішеннях і технологіях. Компанія управляє найшвидшою в світі платіжною мережею, що об’єднує споживачів, фінансові установи, торговельні підприємства, державні організації та представників приватного сектору в більш як 210 країнах і територіях. Продукти й рішення MasterCard роблять щоденну комерційну діяльність, таку як шоппінг, подорожі, ведення бізнесу та управління фінансами, більш простою, безпечною та ефективною для кожного.

Державне підприємство «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» — найбільший аеропорт України, забезпечує 50% пасажирських авіаперевезень країни. «Бориспіль» є членом Міжнародної асоціації повітряного транспорту (International Air Transport Association; IATA). Понад 50 авіакомпаній здійснюють регулярне сполучення з аеропорту «Бориспіль» за більш як 100 маршрутами по всьому світові. «Бориспіль» є єдиним аеропортом країни, в якому обслуговуються далекомагістральні рейси. Технічні можливості аеропорту дозволяють приймати й відправляти повітряні судна цілодобово протягом року, у тому числі в умовах обмеженої видимості та за складних погодних умов.

Прес-служба Ощадбанку 

20.12.2013

інші пропозиції