Презентація відділення нового типу в Рівному

12 грудня п.р. у м. Рівному по вул. 16 Липня, 6-а було відкрито перше в Рівненській області відділення Ощадбанку нового типу.

Нове відділення розміщене в самому центрі міста та відповідає вимогам Альбому корпоративного стилю. Внутрішній простір розподілений на зони, кожна з яких має своє призначення. Це перше відділення в Рівненській області, яке містить окремі зони обслуговування та очікування для клієнтів різних сегментів. У зоні самообслуговування розміщені банкомат та інформаційно-платіжний термінал. Для ознайомлення з продуктами та послугами відділення облаштовано плазмовою панеллю.

Установу забезпечено всім необхідним для того, щоб клієнти, як юридичні, так і фізичні особи, мали можливість в мінімальні терміни отримати широкий спектр банківських послуг, зокрема здійснити платежі, розмістити депозити, оформити кредити, відкрити кредитну або дебетну картку, здійснити переказ коштів у національній та іноземних валютах, валютно-обмінні операції тощо.

В урочистому відкритті відділення взяли участь заступник голови правління Ощадбанку Олександр Глущенко, директор департаменту регіональної мережі Ощадбанку Олег Прохода та в.о. начальника Рівненського обласного управління Ощадбанку Руслан Прокопчук.

Олександр Глущенко разом з Русланом Прокопчуком перерізали зелену стрічку на вході до відділення, що символізувало його офіційне відкриття. Зайшовши до установи, представники Ощадбанку сказали декілька слів для присутніх з нагоди цієї події.

«Політика Ощадбанку полягає в переформатуванні установ з метою зробити їх максимально комфортними для обслуговування наших клієнтів. Відносно Рівненської області хочу сказати, що на сьогодні тут працює 135 відділень Ощадбанку, з них 23 установи - в Рівному. На мою думку, завданням на наступний рік буде збільшити кількість установ у місті Рівному мінімум до 30 шляхом відкриття таких само сучасних і висококласних відділень», - зазначив Олександр Глущенко.

Олег Прохода висловив позитивні враження про щойно відкриту установу і зауважив, що на сьогодні Ощадбанк виходить за звичні для клієнтів межі. Ощадбанк активно впроваджує інноваційні технології, альтернативні канали продажів і розвиває мережу установ. Даний банківський офіс надає можливість якісно обслуговувати всі категорії клієнтів. Завдяки інноваційним технологіям, задіяним в цій установі, швидкість взаємодії менеджера банку з клієнтом значно збільшується.

Руслан Прокопчук, привітавши всіх присутніх, сказав: «Це перше відділення нового формату в Рівненській області. Звичайно, ми не зупинятимемося на досягнутому, і обласне управління буде розвивати матеріально-технічну базу, створювати ще більш комфортні умови для обслуговування клієнтів та постійно збільшувати кількість сучасних банківських установ».

На свято з нагоди відкриття відділення завітала велика кількість постійних та нових клієнтів банку, які високо оцінили нову багатофункціональну установу.

З нагоди відкриття у ТВБВ №10017/073 проходить акція зі збільшення відсоткової ставки в національній та іноземних валютах за різними видами вкладів.

Ощадбанк запрошує всіх бажаючих завітати до нещодавно відкритого відділення, отримати якісно новий рівень обслуговування, особисто оцінити переваги установи нового типу та приєднатись до великої родини своїх клієнтів.

Відео: http://www.youtube.com/watch?v=RnC9KdLWdZM

Прес-служба Ощадбанку

16.12.2013

інші пропозиції