Ощадбанк провів редизайн корпоративного сайта

Ощадбанк провів редизайн свого корпоративного сайта, завдяки чому він став ще більш функціональним та зручним для користувачів - http://www.oschadbank.ua/ua.

Завітавши на оновлений сайт банку, відвідувачі отримають максимально швидкий та зручний доступ до нової онлайн зони „Ощадбанк 24/7”, яка на сьогодні складається з восьми інтерактивних блоків. Серед них – шість сервісів для здійснення операцій: Web-банкінг, мобільний банкінг, здіснення платежів, поповнення рахунків операторів мобільного зв’язку, переказ коштів з картки на картку, оплата авіаквитків, квитків залізничного та автобусного транспорту. Онлайн зона також має два блоки, завдяки яким можна ознайомитись із мережею установ і банкоматів банку та відвідати сторінку Контакт-центру.

Для банку дуже важлива думка його клієнтів. Саме тому на сайті Ощадбанку представлені зручні інструменти для комунікації з операторами Контакт-центру. В разі потреби для отримання більш детальної інформації клієнт може скористатися послугою зворотного дзвінка від Контакт центру, і через деякий час йому буде надано вичерпну консультацію.

Нещодавно на сайті банку також з’явився новий багатофункціональний депозитний калькулятор, який дає змогу швидко здійснити розрахунок за всіма депозитними програмами банку та обрати оптимальний варіант розміщення коштів.

Змінився й дизайн сайта – його кольорові рішення та нові динамічні банери відповідають нещодавно прийнятим корпоративним стандартам банку.

„Ми розглядаємо оновлений сайт не тільки як інформаційний ресурс для вибору того чи іншого продукту. Головне наше завдання – максимально задовольнити потреби клієнтів у банківських послугах. Тому ми поступово перетворюємо сайт банку на своєрідний фінансовий супермаркет, де клієнти можуть користуватися різноманітними інтерактивними сервісами, не відвідуючи установу банку”, – розповів заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн.

Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” – один із найбільших банків України, що має найрозгалуженішу мережу установ. Він активно працює у всіх фінансових секторах. Серед його клієнтів найбільші компанії України. Ощадбанк - єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів громадян, довірених банку. Ощадбанк є найнадійнішим банком за версією видання „Корреспондент” та інвестиційної компанії Dragon Capital. Ліцензія НБУ від 05.10.2011 р. № 148. Офіційний сайт - http://www.oschadbank.ua. Контакт-центр: 0 800 210 800.

Прес-служба Ощадбанку

18.12.2013

інші пропозиції