Ощадбанк забезпечив розрахунки платіжними картками в перших касах самообслуговування в Україні

Вже понад півроку в мережах супермаркетів «Велика Кишеня» та гипермаркетів «Велмарт» холдингу «Рітейл Груп» успішно працюють перші в Україні роздрібні каси самообслуговування. Встановлення платіжних терміналів та їх еквайрингове обслуговування забезпечив Ощадбанк.

Завдяки цьому інноваційному рішенню покупці мають вибір: оплачувати покупки карткою на звичайних касах за допомогою касира чи власноруч на касах самообслуговування. Використання кас самообслуговування вигідно як для покупців, так і для магазинів. Їх переваги очевидні. Для покупців це, по-перше, швидкість, адже клієнти, користуючись касами самообслуговування, значно заощаджують свій час, по-друге – зручність, оскільки не потрібно підписувати чек, та по-третє – безпека операцій. Перевагою кас самообслуговування для торгових точок є зменшення черг, а значить, комфортніші умови для відвідувачів.

Покупці гідно оцінили переваги розрахунків на касах самообслуговування. На користь цього свідчить той факт, що кількість людей, які користуються касами, поступово збільшується. На кінець грудня 2013 року в супермаркетах «Велика Кишеня» та гіпермаркетах «Велмарт» працюють 63 каси, які обслужили близько 400 000 покупців. На сьогодні касами самообслуговування користуються більше 10% покупців. Середня кількість товарів в одному чеку на касах самообслуговування становить 5-6 одиниць, у сумі це 60-70 гривень. За один робочий день в одному супермаркеті через такі каси проходить приблизно 400 операцій. До речі, в регіонах такі каси не менш популярні: в середньому вони забезпечують 6% від усіх безготівкових розрахунків.

«Приємно здивував нас Харків – у день відкриття гіпермаркету «Велмарт» відсоток оплат по касах самообслуговування склав 82% всіх оплат за безготівковим розрахунком. Це дуже високий показник», – розповів керівник департаменту інформаційно-технічного забезпечення «Рітейл Груп» Андрій Барільский.

«Ми вдячні компанії «Рітейл Груп» за ефективне партнерство. Вже сьогодні можна сміливо констатувати успіх нашого спільного проекту зі встановлення кас самообслуговування, які дали змогу підняти стандарти роздрібного обслуговування клієнтів на якісно новий рівень. Покупці переконалися на власному досвіді, що це сучасно, швидко та зручно», – повідомила заступник директора департаменту роздрібного бізнесу – начальник управління торгового еквайрингу Ощадбанку Наталія Войтович.

Термінали, які використовуються на касах самообслуговування, приймають до оплати платіжні картки MasterCard, Visa, Національну картку системи НСМЕП та обладнані багатьма сучасними опціями, включаючи приймання карток за безконтактними технологіями MasterCard PayPass та Visa payWave.

Публічне акціонерне товариство «Державний ощадний банк України» – один із найбільших банків України, що має найрозгалуженішу мережу установ. Він активно працює у всіх фінансових секторах. Серед його клієнтів найбільші компанії України. Ощадбанк – єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів громадян, довірених банку. Ощадбанк є найнадійнішим банком за версією видання „Корреспондент” та інвестиційної компанії Dragon Capital. Ліцензія НБУ від 05.10.2011 р. № 148. Офіційний сайт – http://www.oschadbank.ua. Контакт-центр: 0 800 210 800.

Холдинг «Рітейл Груп» управляє продуктовими мережами: 14 гіпермаркетів Велмарт в 12 містах України, 41 супермаркет «Велика Кишеня» в 20 містах України, «Просто Маркет» (Луцьк), 5 магазинів преміум-формату ВК SELECT (Київ), 8 „магазинів біля дому” «ВК Експрес» (Київ), а також супермаркети ”Green Hills Market” (Молдова).

Прес-служба Ощадбанку

16.12.2013

інші пропозиції