Скористайтеся нагодою взяти участь у «Віденській казці» від Ощадбанку

Нагадуємо, що триває унікальна акція для держателів преміальних карток від Ощадбанку та міжнародної платіжної системи MasterCard «Віденська казка з карткою MasterCard від Ощадбанку».

Акція проводиться виключно для клієнтів Ощадбанку. До її закінчення залишилось не так багато часу: вона триватиме до 16 грудня 2013 року. Стати учасником акції та виграти можна на будь-якому її етапі.

Головним призом акції є триденна подорож на двох осіб до столиці Австрії – Відня. Ця захоплююча мандрівка включає переліт, проживання в п’ятизірковому готелі, оглядову екскурсію містом та відвідання віденської Опери. Серед учасників акції також буде розіграно 25 подарункових сертифікатів мережі магазинів BROCARD номіналом 1000 гривень.

В акції можуть брати участь держателі преміальних карток MasterCard SELECTIVE від Ощадбанку (Gold, Debit Gold, Platinum, Debit Platinum, World Signia), які оформили свої картки до або протягом її проведення.

Для того, щоб взяти участь в акції, держателю преміальної картки MasterCard від Ощадбанку потрібно просто розраховуватись нею за будь-які товари чи послуги в Україні, за кордоном або в мережі Інтернет. До розіграшу призів включаються всі трансакції на суму від 100 гривень. Кожна з них може стати виграшною.

Для тих, хто бажає стати учасником даної акції, але ще не є держателями преміальної картки MasterCard від Ощадбанку, достатньо просто звернутись до відділення Ощадбанку і оформити її.

Визначення переможців акції «Віденська казка з карткою MasterCard від Ощадбанку» відбудеться напередодні новорічних свят, 20 грудня 2013 року.

Казкові вулиці Відня запрошують на уїк-енд. Ощадбанк бажає своїм клієнтам удачі та незабутніх вражень!

Прес-служба Ощадбанку

11.12.2013

інші пропозиції