Акція «PayPass & Armin Only Intense» для держателів карток від Ощадбанку MasterCard Gold Selective PayPass

Ощадбанк та міжнародна платіжна система MasterCard пропонують взяти участь в акції «PayPass & Armin Only Intense» та виграти квитки на фестиваль електронної музики Armin Only Intense, який відбудеться 28 грудня 2013 року.

В акції беруть участь клієнти банку, які у період із 15 листопада по 15 грудня 2013 р. оформлять в установах Головного управління по м. Києву та Київській області Ощадбанку преміальну платіжну картку MasterCard Gold Selective PayPass та здійснять три або більше трансакцій з оплати товарів та послуг в торговельно-сервісних підприємствах України на суму від 50 гривень. Чим більше операцій, які відповідають умовам акції, тим більше шансів на виграш!

Серед призів акції 100 комплектів по 2 білети на фестиваль електронної музики Armin Only Intense! Держателі преміальних платіжних карток MasterCard Gold Selective PayPass при розрахунку карткою на фестивалі гарантовано отримують знижку у розмірі 20% в барах та магазинах із сувенірною продукцією. Розіграш призів - 20 грудня 2013 року.

Фестиваль електронної музики Armin Only Intense відбудеться у Міжнародному виставковому центрі (м. Київ, Броварський проспект, 15). Дванадцять тисяч відвідувачів з усіх областей України проживуть музичну подорож у виконанні діджея номер один у світі! Окрім тривалості та неповторного драйву сольне шоу Арміна ван Бюрена вразить і супроводом: живими виступами музикантів та вокалістів, що прийняли участь у запису альбому Intense, технологічним продакшном, спецефектами та непрогнозованими поворотами у шоу.

Більш детальна інформація – на сайті:

http://www.mastercard.com/ua/personal/uk/2013/PayPass/mastercard_paypass.html


Прес-служба Ощадбанку 

02.12.2013

інші пропозиції