Ощадбанк посів друге місце в рейтингу „50 провідних банків України”

Ощадбанк став другим в рейтингу „50 провідних банків України” за версію видавничого дому „Коммерсант-Україна” та компанії „Фінансовий клуб”.

Порівняно із минулорічним дослідженням Ощадбанк покращив свої позиції в рейтингу, піднявшись з четвертого місця на друге.

Загалом, Ощадбанк став переможцем в номінаціях «Інкасація коштів» та «Зарплатні проекти». За кількістю платіжних терміналів увійшов у четвірку лідерів. У номінації «Обслуговування юридичних осіб» банк посів 6-те місце, а також увійшов в ТОП-10 за номінацією «Класичний депозит».

Дослідження „50 провідних банків України” – другий щорічний рейтинг, що розраховується не на основі публічних фінансових даних, а на основі аналітичної та експертної оцінки внутрішньої інформації банків, спеціально наданої аналітикам рейтингу. В ньому відображена динаміка активності кредитних установ в 2012 році та ефективність надання послуг. Фінальний результат базувався на основі 13 тематичних рейтингів за понад 120 критеріями.

З повною версією рейтингу можна ознайомитись на сайті http://www.kommersant.ua/apps/7001339.

АТ «Ощадбанк»

Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” – один із найбільших банків України, що має найрозгалуженішу мережу установ. Це єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів громадян, довірених банку. Ощадбанк є найнадійнішим банком за версією видання „Корреспондент” та інвестиційної компанії Dragon Capital, а також лідером рейтингу надійності депозитів за версією Інтернет-видання «Реальна економіка». Ліцензія НБУ від 05.10.2011 р. № 148. Офіційний сайт - http://www.oschadbank.ua. Контакт-центр Ощадбанку: 0 800 210 800.

Прес-служба Ощадбанку

02.04.2013

інші пропозиції