Ощадбанк приступив до емісії безконтактних карток з технологією MasterCard® PayPassTM

Ощадбанк розпочав емісію платіжних карток із інноваційної безконтактною технологією MasterCard PayPass. Перші картки за технологію PayPass випускаються Ощадбанком на платформі преміальних платіжних карток MasterCard Gold SELECTIVE.

Чип-модуль PayPass - це революційний платіжний інструмент від MasterCard, який дозволяє здійснювати оплату безконтактно і миттєво, і для цього не потрібно додаткових дій із прокатуванням карти через платіжний термінал. Безконтактна технологія PayPass може надати засіб оплати не лише класичною банківською карткою, але й міні-картками, стікерами або просто звичайними предметами, такими як годинники, брелоки тощо, в яких вмонтований чип модуль PayPass. Для здійснення оплати достатньо піднести таку картку або інший предмет з PayPass на відстань 1-2 сантиметри від терміналу, що обладнаний зчитувачем PayPass та здійснити оплату. Швидкість обслуговування за безконтактними картками просто вражає – вона на 40% вища за оплату звичайною карткою. Крім того, при проведенні оплати безконтактну картку можна не виймати із гаманця, чеки підписувати не потрібно, а покупки до 100 гривень чеку не вимагають введення пін-коду.

Безконтактні технології платіжних карток підтримуються самими високими стандартами безпеки та захисту даних карток та розрахунків, таким чином платіжні операції за безконтактною карткою максимально захищені.

Вихід нового карткового продукту від Ощадбанку співпав із проведенням акційного заходу «PayPass & Armin Only Intense», що наразі проводиться міжнародною платіжної системою MasterCard в Україні. Таким чином, держателі карток MasterCard Gold SELECTIVE з PayPass від Ощадбанку можуть не лише оформити в банку самий сучасний платіжний інструмент для розрахунків, але й виграти квитки на фестиваль електронної музики Armin Only Intense, який відбудеться 28 грудня 2013 року в Києві.

«Ми знаємо, що наші клієнти чекають від нас високотехнологічних якісних сервісів і продуктів. Саме тому стратегія роздрібного розвитку банку спрямована на постійне розширення і удосконалення спектру банківських послуг. Безперечно, наші клієнти, для яких особливе значення мають якість і швидкість надання сервісу, гідно оцінять переваги безконтактних карток з технологією MasterCard PayPass», - повідомив Антон Тютюн, заступник голови правління Ощадбанку.

Картки MasterCard Gold SELECTIVE із технологією PayPass підтримуються по всьому світу у понад 1,2 мільйона торгових майданчиків, зокрема торгівлі та сервісу по Україні.

«PayPass сьогодні поступово стає стандартом у 5 тисячах підприємств в багатьох європейських країнах, в тому числі і в Україні. При цьому безконтактний функціонал стає невід’ємною частиною як преміальних, так і масових продуктів, адже переваги, які надають безконтактні платежі, важливі для всіх споживачів», - відзначила Віра Платонова, генеральний директор представництва MasterCard Europe в Україні.

Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” – один із найбільших банків України, що має найрозгалуженішу мережу установ. Він активно працює у всіх фінансових секторах. Серед його клієнтів найбільші компанії України. Ощадбанк - єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів громадян, довірених банку. Ощадбанк є найнадійнішим банком за версією видання „Корреспондент” та інвестиційної компанії Dragon Capital. Ліцензія НБУ від 05.10.2011 р. № 148. Офіційний сайт - http://www.oschadbank.ua. Контакт-центр Ощадбанку: 0 800 210 800.

PayPass в світі

Впровадження технології PayPass у світі почалося в 2005 році, коли безконтактні платіжні термінали з’явилися в Канаді, США, Японії та на Філіппінах. Сьогодні PayPass-картки можна використовувати у більш ніж 1,6 мільйона торгових точок в 60 країнах по всьому світу, включаючи навіть такі нові сфери для безготівкового розрахунку, як торгові автомати, таксі, пропускні пункти на платних шосе та інше. Станом на червень 2013 року 10 європейських країн випустили більше 1 мільйона карт MasterCard PayPass кожна. У 2011 році Україна поповнила список країн, в яких доступна технологія PayPass.

MasterCard (NYSE: MA), www.mastercard.com – це міжнародна компанія, що спеціалізується на платіжних рішеннях і технологіях. Компанія керує найшвидшою в світі платіжною мережею, що об’єднує споживачів, фінансові установи, торговельні підприємства, державні організації та представників приватного сектору в більш ніж 210 країнах і територіях. Продукти та рішення MasterCard роблять щоденну комерційну діяльність, таку як шопінг, подорожі, ведення бізнесу та управління фінансами, більш простою, безпечною та ефективною для кожного. Слідкуйте за новинами компанії на Твіттері @MasterCardNews, беріть участь в обговореннях на Cashless Pioneers Blog і підписуйтесь на свіжі новини на Engagement Bureau.

Прес-служба Ощадбанку

29.11.2013

інші пропозиції