На сайті Ощадбанку оновлено депозитний калькулятор

Ощадбанк продовжує розвиток альтернативних каналів продажу продуктів. Новим кроком у цьому напрямі стало оновлення розділу «Депозити для фізичних осіб” на сайті банку. В даному розділі відтепер розміщено новий багатофункціональний депозитний калькулятор, який дає змогу швидко здійснити розрахунок за всіма депозитними програмами банку та обрати оптимальний варіант розміщення коштів.

У разі необхідності отримання більш детальної інформації клієнт може скористатися послугою замовлення зворотного дзвінка від Контакт центру банку, і йому буде надано вичерпну консультацію.

«Кожна людина, яка прагне не лише захистити свої заощадження, але й отримати додатковий дохід, постає перед вибором: яку ж саме депозитну програму обрати? Для того, щоб нашим клієнтам було легше зорієнтуватися, було створено новий депозитний калькулятор. Клієнту лише необхідно зазначити суму, період вкладу та обрати потрібні параметри депозиту, і система не лише виконає розрахунок, а й сформує пропозицію з описом основних умов вкладу, враховуючи регіональні особливості. Якщо заданим параметрам відповідатимуть декілька депозитних продуктів, можна порівняти їх та обрати найбільш зручний та вигідний. Запрошуємо всіх наших клієнтів спробувати, адже це цікаво і просто», – коментує начальник Контакт-центру Анна Старик.

Скористатися новим депозитним калькулятором можна за посиланням http://deposit-oschadnybank.crm.ua/deposittable/.

Довідка. Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” – один із найбільших банків України, що має найрозгалуженішу мережу установ. Він активно працює у всіх фінансових секторах. Серед його клієнтів найбільші компанії України. Ощадбанк - єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів громадян, довірених банку. Ощадбанк є найнадійнішим банком за версією видання „Корреспондент” та інвестиційної компанії Dragon Capital. Ліцензія НБУ від 05.10.2011 р. № 148. Офіційний сайт - http://www.oschadbank.ua. Контакт-центр Ощадбанку: 0 800 210 800.

Прес-служба Ощадбанку

22.11.2013

інші пропозиції