Ще більше перемог для клієнтів Ощадбанку в акції «Вперед до перемог з Visa!»

У рамках проведення акції «Вперед до перемог з Visa!» держателі карток Visa набувають унікальні шанси виграти п’ять поїздок на Зимові Олімпійські ігри в Сочі та інші цінні подарунки, а держателі карток Visa від Ощадбанку мають додатковий шанс на перемогу!

За сприяння міжнародної платіжної системи Visa до головних призів акції додано ексклюзивний приз – ще одну поїздку на Олімпійські ігри в Сочі, яку буде розіграно виключно серед клієнтів Ощадбанку. Так, клієнти, які скористаються своєю карткою Visa від Ощадбанку в період з 25 листопада по 25 грудня 2013 року для розрахунків за товари та послуги в торгово-сервісних підприємствах, терміналах самообслуговування або мережі Інтернет на території України та за її межами на будь-яку суму, візьмуть участь у розіграші поїздки. Розіграш відбудеться 26 грудня 2013 року.

Нагадуємо, що Зимові Олімпійські ігри-2014 уже зовсім близько. Саме цій події присвячено унікальну акцію «Вперед до перемог з Visa!», в якій може взяти участь кожний держатель картки Visa від Ощадбанку.

Головні призи акції «Вперед до перемог з Visa!» – триденні поїздки на Олімпіаду в Сочі на двох осіб – включають в себе авіапереліт, трансфер, проживання у п’ятизірковому готелі, квитки на три різні заходи Олімпійських ігор та сувеніри. Тож не пропустіть нагоди стати свідком історичної події, що відбудеться в Сочі вперше. Підтримайте найкращих спортсменів світу та заряджайтесь спортивним настроєм разом з Visa та Ощадбанком!

Взяти участь в акції легко. Для цього потрібно лише розраховуватись карткою Visa від Ощадбанку на будь-яку суму за товари та послуги в торгово-сервісних підприємствах, терміналах самообслуговування або мережі Інтернет на території України та за її межами протягом дії акції. Більше трансакцій – більше шансів виграти!

Завдяки Visa та Ощадбанку кожна трансакція, здійснена в період з 14 жовтня 2013 року по 24 листопада 2013 року, надає можливість виграти поїздку на двох на Зимові Олімпійські ігри-2014 у Сочі або один з 25 планшетів Galaxy Tab, а кожна трансакція, здійснена в період з 25 листопада 2013 року по 23 лютого 2014 року, – один із 50 планшетів Samsung Galaxy Tab або один із 25 телевізорів Panasonic 32*. Розіграш призів відбудеться у два етапи: 6 грудня 2013 року та 5 березня 2014 року.

Детальні умови акції дізнавайтеся на сайті http://visa.com.ua/olympic/rules.html.

Прес-служба Ощадбанку

19.11.2013

інші пропозиції