У Полтаві відбулося відкриття установи Ощадбанку нового формату

8 листопада 2013 року в центрі Полтави відбулося урочисте відкриття установи Ощадбанку нового формату - Полтавського обласного управління Ощадбанку.

Установа являє собою сучасний діловий офіс, який відповідає європейським стандартам банківського обслуговування клієнтів. Візуальна стилізація та функціональний дизайн приміщення виконані відповідно до Альбому корпоративного стилю в установах АТ «Ощадбанк». Внутрішнє оформлення та архітектурні рішення гармонійно поєднуються з особливостями будівлі. Приміщення розподілене на зручні зони, призначені як для обслуговування, так і для комфортного очікування клієнтів.

Відмінною рисою установи нового формату є наявність новітньої зони самообслуговування 24/7, що обладнана основними інструментами самостійного користування банківськими технологіями та продуктами: депозитним банкоматом, інформаційно-платіжним терміналом та прямим телефоном для зв’язку з Контакт-центром.

В урочистому розрізанні червоної стрічки взяли участь голова Полтавської облдержадміністрації Олександр Удовиченко, заступник голови правління Ощадбанку Григорій Бородін, начальник територіального управління НБУ в Полтавській області Микола Городницький та начальник Полтавського обласного управління Ощадбанку Лідія Логвин. На свято також були запрошені численні гості та клієнти управління, які відзначили позитивні зміни в розвитку Ощадбанку.

Заступник голови правління Ощадбанку Григорій Бородін побажав полтавським колегам подальших успіхів у банківській справі. Банкір зазначив, що зміни, які зараз відбуваються в банку, сприятимуть тому, що за декілька років у свідомості споживачів банківських послуг сформується новий образ Ощадбанку – банку інноваційного, сучасного та комфортного.

Ощадбанк чекає клієнтів у новому приміщенні за адресою: м. Полтава, вул. Жовтнева, 63-а.

Прес-служба Ощадбанку


12.11.2013

інші пропозиції