Всеукраїнський тиждень фінансової грамотності відзначили на Черкащині

Фахівці Черкаського обласного управління Ощадбанку спільно з Управлінням Національного банку України в Черкаській області взяли участь у проведенні Всесвітнього дня заощаджень в Україні та Всеукраїнського тижня фінансової грамотності.

Осінь – особливий період в історії фінансової справи. Так, 31 жовтня 2013 року по всьому світу відзначають Всесвітній день заощаджень. А 4 листопада розпочався Всеукраїнський тиждень фінансової грамотності під егідою Національного банку України, який цього року відбувається вперше. Основна мета цих заходів – роз’яснення щодо ведення сімейного бюджету, основних принципів фінансового обліку, популяризація ідеї системного заощадження та збереження коштів заради фінансової стабільності у майбутньому.

Не залишилось осторонь цих подій і Черкаське облуправління Ощадбанку. Так, 6 листопада 2013 року фахівці управління у співробітництві з Управлінням НБУ в Черкаській області провели навчально-просвітницький захід для учнів 7 класу Черкаської загальноосвітньої школи-гімназії № 31. Просвітницька робота з дітьми є важливим аспектом для фінансових установ, адже за 5-10 років ця категорія населення стане активним споживачем фінансових послуг.

Зустріч зі школярами відбулась у формі інтерактивного спілкування. Діти охоче брали участь у запропонованому діалозі. Командам, на які було розділено клас, запропонували скласти кошторис витрат для організації поїздки на одноденний пікнік та зробити його презентацію. Перемогла команда з найбільш продуманим бюджетом. Фахівці банку розглянули зі школярами й можливі варіанти заощаджень. Усі діти отримали в подарунок солодощі.

Проведений захід допоміг школярам усвідомити, що гроші потрібно не лише заробляти, а й заощаджувати, адже заощадження також дають змогу заробити, наприклад, якщо скористатися банківською депозитною програмою.

Фахівці Черкаського облуправління Ощадбанку і надалі братимуть участь у подібних заходах, розуміючи перспективність просвітницької роботи з молодим поколінням.

Прес-служба Ощадбанку

07.11.2013

інші пропозиції