Сумське обласне управління Ощадбанку долучилося до Всеукраїнського тижня фінансової грамотності

На початку тижня начальник Сумського обласного управління Ощадбанку Олег Радченко, працівники управління та керівники підпорядкованих установ провели навчально-просвітницький захід для вчителів, студентів та школярів у рамках Всеукраїнського тижня фінансової грамотності.

На сьогодні фінансова грамотність – це саме той достатній рівень знань у сфері фінансів, який дає змогу правильно оцінювати фінансову ситуацію і приймати виважені рішення.

Просвітницька робота з дітьми має бути одним із провідних напрямів діяльності фінансових установ та громадських організацій. За 5-10 років ця категорія населення стане активним споживачем фінансових послуг, тому роботу з дітьми можна розглядати як стратегічне завдання. Від того, яку увагу буде приділено молодому поколінню зараз, залежатиме економічна та соціальна ситуація в країні у майбутньому.

Одним з основних завдань Всеукраїнського тижня фінансової грамотності було підвищення фінансової грамотності дітей та молоді. Діти практично не мають фінансових стереотипів, тому працювати з ними, навчаючи їх основам фінансової грамотності, простіше ніж з дорослими. З іншого боку, далеко не всі діти мають сформований інтерес до фінансових питань, тому довелося шукати підхід до них, зацікавлювати.

За словами начальника Сумського обласного управління Олега Радченка, молодь, зокрема, студенти, є носіями прогресивної свідомості та цінностей найближчого майбутнього.

Слід зазначити, що більшість молодих людей усього світу не схильні до заощаджень та фінансового планування. Однією з особливостей саме українського студентства є те, що далеко не всі студенти мають власні кошти та можуть ними вільно розпоряджатися.

Цей захід був спрямований на роз’яснення значення заощаджень дітям та молоді. Співробітники Ощадбанку розповідали про історію заощаджень, про те, як з’явилися в обігу перші монети. Працівники банку продемонстрували царські монети, монети, представлені Національним банком України, зокрема „Архістратиг Михаїл”. Молодь зацікавилася також презентацією фотоматеріалів з історії створення ощадної книжки та її трансформації у пластикову картку.

Прес-служба Ощадбанку

07.11.2013

інші пропозиції