У Криму відзначили Всесвітній день заощаджень

31 жовтня в рамках святкування Всесвітнього дня заощаджень та напередодні тижня фінансової грамотності в Україні Кримське республіканське управління Ощадбанку провело День відкритих дверей.

Як відомо, головна мета проведення Всесвітнього дня заощаджень в Україні – це популяризація ідеї раціонального зберігання коштів, підвищення рівня фінансової грамотності українців, роз’яснення значення заощаджень різним категоріям населення. Його символом є скарбничка у вигляді поросятка, а гаслами – "Банки об'єднуються заради майбутнього!" та "Ощадливий сьогодні – багатий завтра!".

Отже, в цей день в установах управління було проведено зустрічі з різними категоріями клієнтів – від молоді до пенсіонерів. У ході зустрічей фахівці банку змістовно розповідали про значимість та вигідність заощаджень, про переваги депозитних програм Ощадбанку, про наявні банківські продукти та послуги, а також відповідали на питання клієнтів. Крім цього, всі учасники Дня відкритих дверей отримали подарунки та сувеніри від Ощадбанку. Проведення подібних заходів є дуже важливим, адже це сприяє не тільки підвищенню фінансової грамотності українців, а й формує в них раціональне відношення до грошей, їх збереження та примноження.

Нагадаємо, що святкування Всесвітнього дня заощаджень бере свій початок ще з першої половини ХХ століття. У 1924 році представники ощадних банків 29 країн зібралися на перший міжнародний конгрес ощадних банків (1st International Savings Bank Congress), який проходив з 27 по31 жовтня в Мілані (Італія). Саме на згадку про перші збори ощадних банківських установ провідних країн світу їх учасник професор Равізза запропонував щороку відзначати 31 жовтня як Міжнародний день заощаджень. У 1989 році свято було офіційно визнано директивою ООН. Всесвітній день заощаджень в Україні та тиждень фінансової грамотності проходять за підтримки Національного банку України та Незалежної асоціації банків України (НАБУ).

Прес-служба Ощадбанку

05.11.2013

інші пропозиції