Визначено переможців акції «Золота осінь з карткою MasterCard від Ощадбанку»

У період з 1 липня по 30 вересня 2013 року Ощадбанк спільно з компанією MasterCard проводили акцію серед клієнтів, які отримують пенсію по платіжних картках Debit MasterCard від Ощадбанку.

За підсумками трьох місяців серед учасників акції, які активно розраховувались платіжною карткою Debit MasterCard, відбувся розіграш трьох головних призів – путівок на санаторно-курортне лікування на двох осіб до Трускавця на сім днів у п’ятизірковому готелі.

Ощадбанк та компанія MasterCard щиро вітають клієнтів Головного управління по м. Києву та Київській області, Кіровоградського та Луганського обласних управлінь з перемогою.

Крім того, було визначено 25 переможців з усіх областей країни, які за свою активність у розрахунках платіжними картками Debit MasterCard від Ощадбанку отримали заохочувальні призи – сертифікати торговельної мережі COMFY на суму 500 гривень.

«Проводячи цю акцію, ми розуміли, що її позитивний аспект полягає не тільки в корисних подарунках, а й у тому, що вона заохотить держателів пенсійних карток MasterCard від Ощадбанку використовувати картку як повноцінний платіжний інструмент, надасть можливість відчути всі переваги безготівкових розрахунків та отримати більш повний спектр банківських послуг», – зазначив заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн.

Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” – один із найбільших банків України, що має найрозгалуженішу мережу установ. Він активно працює у всіх фінансових секторах. Серед його клієнтів найбільші компанії України. Ощадбанк – єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів громадян, довірених банку. Ощадбанк є найнадійнішим банком за версією видання „Корреспондент” та інвестиційної компанії DragonCapital. Ліцензія НБУ від 05.10.2011 р. № 148. Офіційний сайт –http://www.oschadbank.ua. Контакт-центр: 0 800 210 800.

Прес-служба Ощадбанку

05.11.2013

інші пропозиції