Ощадбанк – банк-партнер благодійної акції «День Щастя в МакДональдз»

«День Щастя в МакДональдз» — щорічна благодійна акція, яка проходить вже 12 років поспіль по всьому світу та має на меті допомогти дитячим медичним установам необхідним обладнанням. За роки проведення компанією МакДональдз акції «День Щастя» лише в Україні було зібрано понад 14 млн. грн. та надана благодійна допомога більш ніж 50 медичним закладам у різних містах країни.

Цьогорічна акція «День Щастя» проходитиме з 1 по 30 листопада та має на меті зібрати кошти для придбання обладнання для надання медичної допомоги дітям із черепно-мозковими травмами, що буде безкоштовно передане в дитячі лікарні у 23 містах України.

Протягом листопада в усіх закладах МакДональдз в Україні всі бажаючі зможуть зробити свій внесок на благодійність, купивши паперові «долоньки», брелоки акції або дитячу книгу «Книжка-з’їжка». А крім того, благодійні внески можна буде здійснити - через Інтернет.

АТ «Ощадбанк», виступивши банком – партнером цьогорічної акції «День Щастя в МакДональдз», зробив налаштування на сайті http://happyday.mcdonalds.ua для можливості всіх бажаючих відправляти свої внески з карток MasterCard та VISA в благодійний фонд акції. При цьому внесок може бути зроблений на будь-яку суму, цілодобово та без жодних комісій протягом всього періоду благодійної акції.

«Участь у таких соціальних проектах дуже важлива для Ощадбанку. Ми сподіваємось, що наш вклад в акцію «День Щастя в МакДональдз» допоможе скоротити відстань між тими, хто потребує допомоги, й тими, хто бажає допомогти. Використавши свою платіжну картку і витративши всього кілька хвилин, кожен отримає можливість зробити благодійний внесок», - зазначив заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн.

«Обладнання, яке ми передали лікарням у минулі роки, врятувало життя багатьох дітей. Це підтверджують свідчення фахівців. Ми знаємо, що сьогодні обладнання для надання допомоги дітям із черепно-мозковими травмами українським лікарням вкрай не вистачає. Завдяки проведенню цьогорічної акції «День Щастя» ми плануємо з нашими відвідувачами зібрати кошти та зробити спільний внесок у вирішення цієї проблеми. Запрошую всіх протягом листопада долучитися до «Дня Щастя»!» - зазначив генеральний директор МакДональдз в Україні Іан Борден.

Долучайтеся до благодійної акції «День Щастя в МакДональдз» з 1 до 30 листопада цього року!

Історична довідка:

Акція проводиться в Україні з 2002 року та має на меті розвинути культуру індивідуальної благодійності в Україні, а також допомогти дитячим медичним установам необхідним обладнанням. За роки проведення «Дня Щастя» було зібрано близько 14 млн. грн., на які було придбано обладнання для понад 50 дитячих лікарень у 28 містах України.

У 2013 році акція «День Щастя в МакДональдз», крім АТ «Ощадбанк», залучилася підтримкою видавництва «ГлоуберріБукс», телеканалу «1+1», радіостанції «Наше радіо», щоденної газети «Вести», інформаційного порталу UaUa.info.

МакДональдз в Україні є лідером у галузі ресторанів швидкого обслуговування в Україні. Перший заклад МакДональдз в Україні було відкрито 24 травня 1997 року в Києві. В 22 містах України працює 76 закладів, обслуговуючи приблизно 400 тис. відвідувачів щодня. МакДональдз – один із найбільших іноземних інвесторів в Україні: компанія вклала в розвиток мережі та інфраструктури понад 200 млн. доларів. Сьогодні в компанії працює близько 7000 людей. Компанія МакДональдз в Україні визнана найкращим роботодавцем в Україні за результатами дослідження задоволеності співробітників «Кращі роботодавці України» у 2010 та 2011 роках та друге місце в рейтингу «Найкращі роботодавці у Центральній та Східній Європі 2010/2011», яке проводилося компанією Hewitt Associates (США) спільно з HR Center (м. Київ). Для більш детальної інформації, будь ласка, відвідайте наш сайт: www.mcdonalds.ua або www.my-company.com.ua. Читайте новини компанії в соціальних мережах: http://www.facebook.com/McDonaldsUA та http://twitter.com/#!/McDonaldsUA.

Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” – один із найбільших банків України, що має найрозгалуженішу мережу установ. Він активно працює у всіх фінансових секторах. Серед його клієнтів найбільші компанії України. Ощадбанк – єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів громадян, довірених банку. Ощадбанк є найнадійнішим банком за версією видання „Корреспондент” та інвестиційної компанії DragonCapital. Ліцензія НБУ від 05.10.2011 р. № 148. Офіційний сайт – http://www.oschadbank.ua. Контакт-центр: 0 800 210 800.

Прес-служба Ощадбанку

04.11.2013

інші пропозиції