Ощадбанк вкотре визнано найнадійнішим

Вже другий рік поспіль Ощадбанк стає абсолютним лідером рейтингу найнадійніших банків України від журналу «Корреспондент» та інвестиційної компанії DragonCapital.

Цього року упорядниками рейтингу було проаналізовано діяльність 56 фінустанов, чий портфель роздрібних депозитів перевищує 1 млрд. грн. На частку цих установ припадає 91% загального обсягу депозитів населення. Рейтинг був складений на основі аналізу п'яти ключових показників - адекватності капіталу, ліквідності, ефективності діяльності, співвідношення кредитів і депозитів, а також наявності підтримки з боку акціонерів. За кожний з цих показників виставлялись певні бали. Ощадбанк із найкращим сумарним балом було визнано найнадійнішим серед учасників оцінювання.

«Ощадбанк вкотре визнано найнадійнішим, і це не випадковість. Багаторічна стабільна діяльність, 100%-ва державна гарантія збереження вкладів населення підтверджують цей статус. Також хочеться підкреслити, що крім того, що ми багато років знаходимось у першій трійці лідерів серед банків України і виконуємо усі зобов’язання перед вкладниками при настільки мінливій ситуації на банківському ринку, ми впевнено крокуємо в ногу з часом. Зокрема, турбуючись про клієнтів, банк постійно впроваджує та розвиває інноваційні послуги, вдосконалює і розширює функціональність сайта банку і Контакт-центру, встановлює власні інформаційно-платіжні термінали, відкриває по всій країні відділення нового типу - високотехнологічні ділові офіси, обладнані згідно з найсучаснішими світовими стандартами. Впроваджена тільки цього року послуга «WEB-банкінг» має вже понад 60 тисяч користувачів. Лише за кілька років провідні позиції здобула і послуга з торгового еквайрингу - Ощадбанк посідає 4-те місце за кількістю встановлених торгових POS-терміналів серед банків-екваєрів України. Отже, Ощадбанк - фінансова установа, яка дбає як про свою надійність, так і про підвищення якості обслуговування клієнтів», - зазначив голова правління Ощадбанку Сергій Подрєзов.

Журнал „Корреспондент” - щотижневий інформаційний журнал, в якому для широкого кола читачів висвітлюються актуальні й цікаві теми. «Корреспондент» займає особливу нішу в сучасній пресі, тому що це видання не підтримує жодних партій і блоків, і за ним не стоїть жодний олігарх чи політик. Редакційна політика видання відповідає стандартам незалежної журналістики.

Dragon Capital - найбільша інвестиційна компанія України, що надає повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг корпоративним та приватним клієнтам. DragonCapital здійснює брокерські операції з акціями та борговими інструментами, супровід угод із залучення капіталу, прямі інвестиції та управління активами.

Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” – один із найбільших банків України, що має найрозгалуженішу мережу установ. Він активно працює у всіх фінансових секторах. Серед його клієнтів найбільші компанії України. Ощадбанк – єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів громадян, довірених банку. Ощадбанк є найнадійнішим банком за версією видання „Корреспондент” та інвестиційної компанії DragonCapital. Ліцензія НБУ від 05.10.2011 р. № 148. Офіційний сайт –http://www.oschadbank.ua. Контакт-центр: 0 800 210 800.

Прес-служба Ощадбанку

30.10.2013

інші пропозиції