Ощадбанк – генеральний партнер «ВіДі Драйв Фест»

Ощадбанк став генеральним партнером «ВіДі Драйв Фест» — найбільшої автомобільної події осені.

Грандіозний тест-драйв більше ніж 90 кросоверів, позашляховиків, седанів та хетчбеків пройде в Місті Автомобілів «ВіДі АвтоСіті» 26-27 жовтня, 2 листопада та 16 листопада 2013 року. Випробування кращих автомобілів відбудеться в унікальних умовах — на спеціальній ралійній та мотокросовій трасах і на швидкісному Бориспільському шосе.

Ощадбанк як генеральний партнер «ВіДі Драйв Фест» пропонує усім клієнтам «ВіДі АвтоСіті» спеціальну вигідну програму кредитування.Зокрема, отримати кредит на покупку авто у період з 15 жовтня по 30 листопада п.р. можна за ставкою від 10,5 % строком до 7 років. Авансовий внесок становить від 10%, комісія за надання кредиту – 2,99%, КАСКО – згідно з тарифами страхової компанії.

Серед переваг кредитування в Ощадбанку – фіксована процентна ставка, що дає змогу чітко та прозоро оцінити вартість кредитного продукту та прорахувати всі можливі платежі, відсутність прихованих комісій та обов’язкового страхування життя від нещасних випадків, що значно знижує суму витрат на купівлю транспортного засобу, можливість вибору схеми погашення кредиту – рівними частинами або ануїтетними платежами.

Крім цього, при купівлі авто у «ВіДі АвтоСіті» за власні кошти або за допомогою кредитування в Ощадбанку покупці зможуть скористатися ексклюзивною пропозицією та безкоштовно отримати найсучаснішу преміальну платіжну картку: MasterCard Gold SELECTIVE (якщо авто коштує від 250 тисяч гривень) або MasterCard Platinum SELECTIVE (якщо авто коштує від 450 тисяч гривень).

Ставши держателем преміальної картки MasterCard від Ощадбанку, покупець авто одержує (разом із банківською карткою) пакет додаткових сервісів, які стануть у пригоді в Україні та за кордоном.

Держателі карток MasterCard Gold SELECTIVE отримають:

· до 15% знижки на покупки в магазинах, готелях, ресторанах – партнерах програми «SELECTIVE. Колекція привілеїв» в Україні;

· статус члена клубів провідних міжнародних компаній, зокрема HERTZ та AVIS (оренда автомобілів);

· цілодобову послугу «консьєрж-сервіс» для вирішення питань, що пов’язані з бронюванням квитків, замовленням авто, іншими інформаційно-довідковими послугами.

Держателі карток MasterCard Platinum SELECTIVE отримають:

· до 25% знижки на покупки в магазинах, готелях, ресторанах – партнерах програми «SELECTIVE. Колекція привілеїв» в Україні;

· статус члена клубів провідних міжнародних компаній, зокрема HERTZ та AVIS (оренда автомобілів);

· цілодобову послугу «консьєрж-сервіс» для вирішення інформаційно-довідкових та організаційних питань;

· безкоштовне оформлення картки Priority Pass, яка надасть доступ до більш ніж 600 лаунж-зон аеропортів світу.

Детальну інформацію про картки та акції для клієнтів Ощадбанку можна отримати в Контакт-центрі за тел.: 0-800-210-800
(безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України) або на сайті банку http://www.oschadbank.ua/ua/.

Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” – один із найбільших банків України, що має найрозгалуженішу мережу установ. Він активно працює у всіх фінансових секторах. Серед його клієнтів – найбільші компанії України. Ощадбанк – єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів громадян, довірених банку. Ощадбанк є найнадійнішим банком за версією видання „Корреспондент” та інвестиційної компанії Dragon Capital. Ліцензія НБУ від 05.10.2011 р. № 148. Офіційний сайт - http://www.oschadbank.ua. Контакт-центр: 0 800 210 800.

«ВіДі АвтоСіті» — перше та єдине в Україні Місто Автомобілів, покликане здійснити переворот у свідомості українців щодо купівлі та обслуговування авто. На сьогодні «ВіДі АвтоСіті» об’єднує дилерські центри в Києві та Одесі. Загальна площа Міста Автомобілів становить 50 тисяч квадратних метрів. У ньому представлено більше ста моделей відомих своєю якістю та надійністю автомобільних марок. Технічні потужності сервісних станцій розраховані на обслуговування до чотирьохсот сімдесяти автомобілів на день на більш ніж ста п’ятдесяти сервісних постах. «ВіДі АвтоСіті» — це повний комплекс послуг, включаючи тест-драйв, купівлю авто, страхування, лізинг, кредит, трейд-ін, запчастини й оригінальні аксесуари.

Прес-служба Ощадбанку 

17.10.2013

інші пропозиції