Нові привілеї для клієнтів Ощадбанку за програмою MasterCard SELECTIVE

Держателі преміальних карток MasterCard від Ощадбанку отримають ще більше привілеїв і знижок від нових партнерів програми MasterCard SELECTIVE.

MasterCard SELECTIVE – унікальна програма для держателів преміальних платіжних карток. Держателі таких карток MasterCard від Ощадбанку, як MasterCard Gold Selective/Debit MasterCard Gold Selective та MasterCard Platinum Selective/Debit MasterCard Platinum Selective, отримають додаткові привілеї, які підкреслять їхній статус та індивідуальність.

До програми MasterCard SELECTIVE долучилися нові партнери. Відтепер клієнти Ощадбанку – держателі преміальних карток MasterCard мають можливість скористатися знижками від таких закладів:

Ресторан «Караван» запрошує у світ східних страв, ароматів трав і спецій. Адреса: м. Київ, Кловський узвіз, 10.

Ресторан «Мисливець». Тут готують найсмачнішу дичину, апетитні соковиті шашлики і стейки на мангалі. Адреса: м. Київ, вул. Саксаганського, 147/5.

Ресторан-караоке «Дежавю». Легендарний ресторан, який є символом музики, перевіреної часом. Адреса: м. Донецьк, бульв. Пушкіна, 29.

Знижки від ресторанів для держателів карток MasterCard Gold та MasterCard Platinum від Ощадбанку становлять 15%.

Крім того, держателі карток MasterCard SELECTIVE від Ощадбанку будуть приємно здивовані 30%-ю знижкою від нової дитячої поліклініки мережі «Добробут». Знижка надається на такі послуги:

· консультацію дитячого фахівця (гастроентеролога, імунолога, невролога, ортопеда та травматолога, отоларинголога, педіатра, хірурга, ендокринолога);

· УЗД;

· лабораторно-інструментальну діагностику.

Адреса: м. Київ, вул. Ломоносова, 52/3.

Ставши держателем платіжної картки MasterCard SELECTIVE, клієнт Ощадбанку занурюється в безмежний світ переваг та привілеїв.

Усі пропозиції для держателів преміальних платіжних карток від Ощадбанку діють до 1 квітня 2014 року. Більш детальну інформацію щодо пропозицій та знижок, які надають партнери програми, можна дізнатися на Інтернет-сторінці: http://www.mastercard.com/ua/personal/uk/specialoffers/selective/index.html.

Прес-служба Ощадбанку

16.10.2013

інші пропозиції