Ощадбанк – активний учасник Всесвітнього дня заощаджень

В Україні знову відзначається Всесвітній день заощаджень. Святкування відбувається за сприяння Незалежної асоціації банків України під егідою Національного банку України та німецького банку розвитку KfW, який діє за дорученням Федерального уряду Німеччини. Цей проект покликаний підвищити рівень фінансової грамотності населення та роз’яснити значення і вигідність заощаджень дітям та дорослим.

Ощадбанк – установа, назва якої говорить сама за себе. Для державного банку стало доброю традицією брати активну участь у заходах з нагоди Всесвітнього дня заощаджень.

Цей рік не став винятком. Працівники Ощадбанку в рамках святкування проведуть заходи з підвищення фінансової грамотності серед учнів різних навчальних закладів.

Крім того, з 1 по 31 жовтня 2013 р. у відділеннях Ощадбанку клієнти мають можливість відкрити депозит «Дитячий» на дитину віком до 14 років у національній валюті на вигідних умовах:

  • Процентна ставка – 14% з можливістю її збільшення на 1%.
  • Депозитний рахунок може відкрити будь-яка особа незалежно від її родинних зв’язків з дитиною.
  • Початковий внесок – від 500 гривень. Вклад може поповнюватися додатковими внесками від 100 гривень.
  • Нараховані проценти щорічно в кінці календарного року приєднуються до вкладу.
  • Строк вкладу – не менше 5 років. Він закінчується не раніше виповнення вкладнику 16 років.

Вміння цінувати і заощаджувати кошти виховується з дитинства. Заходи, які Ощадбанк проводитиме з нагоди Всесвітнього дня заощаджень, обов’язково принесуть свої плоди для їх учасників у майбутньому.

Прес-служба Ощадбанку

09.10.2013

інші пропозиції