Ощадбанк відкрив відділення нового типу в ТРЦ Gulliver

На початку жовтня п.р. в центрі Києва в торгово-розважальному центрі Gulliver відкрило свої двері перше в системі Ощадбанку відділення нового типу Головного управління по місту Києву та Київській області.

Відділення нового типу – це високотехнологічний діловий офіс, який обладнаний згідно з найсучаснішими світовими стандартами банківського обслуговування. В ньому все спрямовано на те, щоб зробити перебування клієнта комфортним та затишним.

Елегантний дизайн приміщення виконаний в приємних зору ненав’язливих кольорах - зеленому та світло-бежевому. Вибір цих кольорів невипадковий, наприклад, зелений колір символізує життя, стабільність та прогрес. Вважається, що зелений є достатньо консервативним, стабільним, сталим та міцним кольором. Ці властивості є дуже важливими для Ощадбанку. Світло-бежевий колір ідеально поєднується з зеленим, роблячи його більш спокійним та комфортним для очей.

Внутрішній простір відділення розподілений на ряд зон, кожна з яких має свою специфіку та призначення, при цьому навігація для клієнтів проста та зручна. Це перше відділення в Ощадбанку, в якому є цілодобовий зал самообслуговування, електронне управління чергою, комфортні зони для обслуговування та очікування клієнтів різних сегментів. У зоні самообслуговування розміщені депозитний банкомат, інформаційно-платіжний термінал та прямий номер для зв‘язку з Контакт центром банку. За допомогою терміналу можна здійснювати як готівкові, так і безготівкові операції: оплату житлово–комунальних послуг, поповнення карткового рахунку, перекази між картками, емітованими Ощадбанком, переказ з/на рахунок мобільних заощаджень, поповнення рахунків мобільного зв'язку, Інтернет–провайдерів та IP–телефонії, заміну ПІН–коду, отримання міні-виписки операцій по картці та інформації про залишок на рахунку.Для ознайомлення з продуктами та послугами банку у відділенні працюють екранні монітори.

Усіх відвідувачів відділення зустрічає адміністратор, який розподіляє клієнтські потоки. Ще одна відмінність відділення нового типу - спілкування менеджера з клієнтом в зоні індивідуального обслуговування відбувається у комфортній обстановці, адже між ними немає ніяких перегородок.

Відділення надає широкий спектр банківських послуг як юридичним, так і фізичним особам: приймання платежів, відкриття та ведення поточних та карткових рахунків клієнтів, залучення коштів на вклади (депозити), кредитування, видача та обслуговування банківських платіжних карток, переказ коштів у національній та іноземній валютах, продаж банківських металів та монет із дорогоцінних металів, операції з готівковою іноземною валютою та чеками, розміщення та обслуговування цінних паперів, емітованих банком, розповсюдження та проведення державної грошової лотереї тощо.

„Поява в структурі Ощадбанку відділення нового формату є знаковою подією для всього нашого колективу. Позиціонуючи себе сучасною фінансовою установою, банк прагне надавати своїм клієнтам якомога більше сучасних продуктів і сервісів. Адже такі послуги перш за все повинні поєднувати в собі комфорт і вигоду для клієнтів. Тож я впевнений, що відкриття таких відділень у всіх областях країни дозволить підняти стандарти клієнтського обслуговування на якісно новий рівень”, - зазначив голова правління Сергій Подрєзов.Прес-служба Ощадбанку

08.10.2013

інші пропозиції