Дніпропетровське облуправління Ощадбанку долучилося до заходів НАБУ з підвищення фінансової грамотності населення

Дніпропетровське обласне управління Ощадбанку у вересні п.р. брало активну участь у заходах Незалежної асоціації банків України в рамках проекту «Підвищення фінансової грамотності населення України».

З 10 по 13 вересня п.р. НАБУ спільно із Дніпропетровським обласним управлінням Ощадбанку в рамках всеукраїнського медіа-туру з підвищення рівня фінансової грамотності населення провели тренінги на теми: «Особливості ведення господарського обліку суб'єктами мікро- та малого бізнесу» й «Управління фінансами» для співробітників банку та підприємців відповідно.

Учасникам тренінгів було презентовано систему управлінського обліку, що використовується суб'єктами мікро- та малого бізнесу, основні інструменти фінансової оцінки бізнес-діяльності на основі управлінської звітності, а також розкрито значення правильного ведення управлінського обліку. Тренінги проводились із залученням консультантів IPC - International Project Consult GmbH. Тренінги здобули лише схвальні відгуки відвідувачів, багато з яких отримали вичерпні відповіді на актуальні запитання.

12.09.2013 у відділенні № 10003/438 м. Дніпропетровська, розташованому за адресою: просп. Правди, 125, був проведений День відкритих дверей, на який було запрошено пенсіонерів. Співробітники відділення розповіли їм про правила та безпеку користування платіжними картками, банкоматом та терміналом, а також про оформлення та гарантування депозитних вкладів. Присутні були зацікавлені висвітленими темами і охоче брали участь у їх обговоренні.

Подібні заходи є дуже корисними як для молоді, так і для людей похилого віку, адже навчатись і пізнавати щось нове ніколи не пізно.

Прес-служба Ощадбанку

26.09.2013

інші пропозиції